Zagospodarowanie terenu osiedlowego przy ul. Generała Bora-Komorowskiego w Tczewie.
Gmina Miejska Tczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191939
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 13:39
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb647e89-dd66-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5930005678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191939 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu osiedlowego przy ul. Generała Bora-Komorowskiego
w Tczewie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Tczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675273
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wrotatczewa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/tczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu osiedlowego przy ul. Generała Bora-Komorowskiegow Tczewie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb647e89-dd66-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002858/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zagospodarowanie terenu osiedlowego w rejonie ul. Gen. Bora – Komorowskiego w Tczewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105440/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.3.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 258022,92
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu osiedlowego przy ul. Generała Bora-Komorowskiego w Tczewie.
II. W ramach zadania należy wykonać następujący zakres prac:
1) budowę alejek spacerowych- ciągów pieszych o nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej, 2) montaż elementów małej architektury - ławki, kosze na śmieci, 3) nasadzenie zieleni wysokiej i niskiej - drzewa liściaste i iglaste, krzewy liściaste i iglaste, byliny, trawnik w tym: a) przygotowanie terenu do nasadzeń oraz wysiewu trawników, b) posadzenie roślin oraz wysiew trawników, pielęgnację posadzonych roślin oraz trawników. III. Wszystkie rośliny dostarczone na budowę muszą posiadać deklaracje zgodności, w której wskazane będą następujące informacje: 1) data wydania, 2) opis wyrobu umożliwiający jednoznaczną identyfikację rośliny – nazwa gatunkowa, odmianowa, parametr rośliny oraz wielkość pojemnika ewentualnie wskazanie, że drzewo jest kopane z bryłą, 3) adres producenta, adres upoważnionego przedstawiciela, 4) wskazania czy roślina wolna jest od chorób i patogenów, 5) musi być zadeklarowana zgodność, 6) podpis osoby reprezentującej firmę. IV. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z: 1) Opisem przedmiotu zamówienia, 2) Dokumentacją techniczną, w tym: a) Projektem utwardzenia powierzchni działki, b) Projektem zieleni, c) Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, - stanowiącą załącznik nr 9a do SWZ, 3) zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, obowiązującymi przepisami prawa, w tym ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy Prawo budowlane, polskimi normami oraz zgodnie z zapisami ujętymi w SWZ. V. Szczegółowy zakres robót opisany został w Dokumentacji technicznej zagospodarowania terenu osiedlowego przy ul. Generała Bora-Komorowskiego w Tczewie stanowiącej załącznik nr 9a do niniejszej SWZ. VI. Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący część składową niniejszej SWZ, uwzględnia wymagania art. 100 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. 2019 r. poz. 1696 z późn. zm.). Przedmiot zamówienia winien być realizowany w oparciu o przedmiotowy opis.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artel Arkadiusz Abramczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5931004913
7.3.3) Ulica: Nadwiślańska 29
7.3.4) Miejscowość: Knybawa
7.3.5) Kod pocztowy: 83-110
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca, przed podpisaniem umowy, zobowiązany był do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % wartości (ceny ofertowej) zamówienia objętego ofertą.| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |