Roboty budowlane: renowacja ogrodzeń, remont pokrycia dachu i tarasu, roboty brukarskie i inne
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W POZNANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184055
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184055/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 11:37
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-114b7e21-06ff-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7781171963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneKonstrukcje z betonu zbrojonegoWznoszenie ogrodzeńNaprawa i konserwacja dachówRoboty w zakresie różnych nawierzchni
Wykonawcy
3 przyznane
ŁUKASZ PAŁYSWilczyce, PL · lot 0
214 141,77 PLNHYDROBLOCK Łukasz PałysWilczyce, PL · lot 2
62 492,73 PLNŁUKASZ PAŁYSWilczyce, PL · lot 3
23 088,7 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184055 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane: renowacja ogrodzeń, remont pokrycia dachu i tarasu, roboty brukarskie i inne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W POZNANIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294065
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zygmunta Noskowskiego 23
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-705
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: +48618544890
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@wssepoznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wsse-poznan
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi-wsse-poznan.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane: renowacja ogrodzeń, remont pokrycia dachu i tarasu, roboty brukarskie i inne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-114b7e21-06ff-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184055
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006084/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane: renowacja ogrodzeń, remont dachu i pokrycia tarasu, roboty brukarskie i inne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161912/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EA-ZP.272.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 262396,63 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 262396 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
remont ogrodzenia posesji Noskowskiego 21 i 23 (zgodnie z zakresem określonym w przedmiarze robót, z wyłączeniem pozycji dotyczących ogrodzenia posesji przy ulicy Nowowiejskiego) wraz z iniekcją (wtórną hydroizolacją poziomą przeciw wilgoci podciąganej kapilarnie w technologii kremów iniekcyjnych) na odcinku 70,0 mb na odcinku wskazanym przez Zamawiającego (odrębny kosztorys z pozycją dotyczącą iniekcji – wycena jednostkowa);4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
4.5.5.) Wartość części: 146280,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pokrycia dachu i tarasu budynku Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu przy ulicy Nowowiejskiego 60. W przypadku części nr 2: remont pokryci dachu i tarasu – Zamawiający zaleca odbycie wizji lokalnej na miejscu gdzie prowadzone będą roboty, to jest na obiekcie Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu, ul. Nowowiejskiego 60, 61-001 Poznań.Wizja lokalna możliwa będzie do przeprowadzenia po wcześniejszym ustaleniu terminu z Zamawiającym. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej codziennie, od 9 do 19 sierpnia, w godzinach od 08:00 do 14:00 – po wcześniejszym ustaleniu szczegółów w sposób wskazany w SWZ w zakresie komunikacji z Zamawiającym (zamówienia.publiczne@wssepoznan.pl, 61 8544 890).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.5.) Wartość części: 55043,82 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont (przywrócenie do stanu pierwotnego) nawierzchni z kostki betonowej na posesjach przy ulicy Noskowskiego 23, Libelta 36 i os. Przyjaźni 118.4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 51376,18 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont schodów wejściowych do budynku na posesji Nowowiejskiego 60 (od podwórza – wejście główne).4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
4.5.5.) Wartość części: 9695,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214141,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 214141,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214141,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROBLOCK Łukasz Pałys
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961407215
7.3.3) Ulica: Wilczycka 4D
7.3.4) Miejscowość: Wilczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 51-361
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214141,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-17Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62492,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62849,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62429,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROBLOCK Łukasz Pałys
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8981407215
7.3.3) Ulica: Wilczycka 4D
7.3.4) Miejscowość: Wilczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 51-361
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62492,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-17Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23088,7 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23088,7 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23088,7 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROBLOCK Łukasz Pałys
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961407215
7.3.3) Ulica: Wilczycka 4D
7.3.4) Miejscowość: Wilczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 51-361
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23088,7 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-17| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |