Wykonanie psychologicznych badań diagnostycznych dzieci wraz z wydaniem opinii psychologicznej przez psychologów w ramach projektu „NeuroSmog: wpływ zanieczyszczeń na rozwijający się mózg”
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184245
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-17 12:39
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6750002236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
10 przyznanych
ANNA ŁABĘDŹKraków, PL
28 350 PLNAnna Latała Gabinet PsychologicznyKraków, PL
28 350 PLNKatarzyna Guguła Psycholog Kliniczny- PsychoterapeutaPaszkówka, PL
22 050 PLNDOMINIKA BOROWSKA-STASICABielsko-Biała, PL
94 500 PLNDiagnoza i Terapia Psychologiczna mgr Leokadia BańczykPszczyna, PL
22 050 PLNKAROLINA KAŹMIERCZAKJaworzno, PL
15 750 PLNMARTA FIECHSosnowiec, PL
28 350 PLNPrywatny Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Robert WarzechaKędzierzyn-Koźle, PL
15 750 PLNCentrum Terapii i Profilaktyki Krystyna KowalskaStrzelce Opolskie, PL
6300 PLNPROSPER Małgorzata NiteckaCzęstochowa, PL
50 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.