Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Piastowskiej w Łodygowicach

GMINA ŁODYGOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00184334
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00184334/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-17 13:05
Lokalizacja
Łodygowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c33d5f7-f09c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5532450019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie opaski brzegowej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW JARCOCisiec, PL · lot 0
1 391 394,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184334 z dnia 2021-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Piastowskiej w Łodygowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁODYGOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182657

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 75

1.5.2.) Miejscowość: Łodygowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-325

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: +48338630500

1.5.8.) Numer faksu: +48338630501

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lodygowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodygowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/741c507a-7294-41d3-81a0-28bb9fc503e3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Piastowskiej w Łodygowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c33d5f7-f09c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184334

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002123/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Piastowskiej w Łodygowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132388/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.06.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1036629,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Piastowskiej w Łodygowicach.

Zakres prac: Ścieżka rowerowa o dł. 593 m o nawierzchni mineralno-bitumicznej, na odcinku od istniejącej ścieżki naprzeciwko zakładu Łodygowianka w kierunku GOK wzdłuż ul. Piastowskiej w Łodygowicach. Nadbudowa istniejącego nasypu drogowego koszami kamienno-siatkowymi oraz nowe odcinki umocnienia nasypu drogowego koszami. Budowa kładki w celu poprowadzenia ścieżki rowerowej nad istniejącymi rurami ochronnymi, przebudowa fragmentu chodnika dla pieszych, balustrady, ścieki podchodnikowe.
Etap I – kosze kamienno-siatkowe - roboty przygotowawcze, roboty ziemne- wykopy 329,2 m3, nasypy 592 m3, kosze kamienno-siatkowe – 739 m3, geowłóknina, zbrojenie konstrukcji betonowych, budowle żelbetowe.
Etap II – ścieżka – roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe- cięcie nawierzchni, rozebranie krawężników i nawierzchni z kostki brukowej 44,4 m2, roboty ziemne – wykopy 350,8 m3, nasypy 1361 m3, plantowanie, chodnik- krawężniki 46 m, obrzeża 730 m, podbudowa, kostka brukowa 45,5 m2, nawierzchnia asfaltowa ścieżki – 1173 m2, podbudowy z kruszyw łamanych, odtworzenie drogi gminnej 10 m2, ścieki drogowe – 18,5 m, kładka o konstrukcji drewnianej, wsparta na belkach stalowych, oznakowanie drogowe, poręcze ochronne, rury ochronne dla sieci podziemnych, operat geodezyjny powykonawczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45243300-5 - Roboty budowlane w zakresie opaski brzegowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1391394,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2011216,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1391394,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Brukarstwo Jarco Przemysław Jarco

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532491567

7.3.3) Ulica: Morwowa 2

7.3.4) Miejscowość: Cisiec

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1391394,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane