Remont obiektów budowlanych osady leśnej Leśnictwa Kalinówka w Mirosławcu przy ulicy Zamkowej 17

SKARB PAŃSTWA PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00184284
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00184284/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-17 12:53
Lokalizacja
Mirosławiec, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2fbfdc6-fb99-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7650007915
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWznoszenie ogrodzeńRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184284 z dnia 2021-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont obiektów budowlanych osady leśnej Leśnictwa Kalinówka w Mirosławcu przy ulicy Zamkowej 17

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SKARB PAŃSTWA PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064441

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 30

1.5.2.) Miejscowość: Mirosławiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-650

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: +48672595094

1.5.8.) Numer faksu: +4867 259 63 31

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.miroslawiec@pila.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miroslawiec.pila.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont obiektów budowlanych osady leśnej Leśnictwa Kalinówka w Mirosławcu przy ulicy Zamkowej 17

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2fbfdc6-fb99-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184284

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00038982/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont osady leśnej Leśnictwa Kalinówka.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151614/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.1.2021.JG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 220838,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na „Remoncie obiektów budowlanych osady leśnej Leśnictwa Kalinówka w Mirosławcu przy ulicy Zamkowej 17”.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 zakresy:
Zakres nr 1 – remont budynku mieszkalnego nr inw. 165/448
Zakres nr 2 – remont budynku gospodarczego nr inw. 182/449
Zakres nr 3 – remont ogrodzenia nr inw. 298/727
Zakres nr 4 – roboty budowlane budynek mieszkalny-piwnica nr inw. 165/448

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 6 Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz
organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez Zamawiającego.
Oferta oraz załączniki do oferty nie zostały podpisane przez Wykonawcę bądź osobę przez niego uprawnioną kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Wykonawca nie zastosował się do zapisów Specyfikacji Warunków Zamówienia nr sprawy S.2702.1.2021.JG z dnia 16 sierpnia 2021 r. pkt. XIV ppkt. 14.5 tj.: „Oferta musi być podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę (osoby) uprawnioną(e) do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze sądowym lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy, albo przez osobę umocowaną (na podstawie pełnomocnictwa) przez osoby uprawnione.

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 2) ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu złożono 1 ofertę, która na mocy art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy PZP została odrzucona. W związku z powyższym wszystkie złożone oferty w niniejszym postępowaniu podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane