Wyposażenie w oświetlenie awaryjne klatek schodowych i korytarzy Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Warszawie
Muzeum Narodowe w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184148
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 12:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74eea308-0641-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5260309719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184148 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyposażenie w oświetlenie awaryjne klatek schodowych i korytarzy Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-495
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dwronska@mnw.art.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnw.art.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.mnw.art.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyposażenie w oświetlenie awaryjne klatek schodowych i korytarzy Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74eea308-0641-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00016549/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Oświetlenie awaryjne klatek schodowych i korytarzy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161609/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 155125,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Celem niniejszego zamówienia jest wykonanie modernizacji oświetlenia awaryjnego i zapasowego dróg ewakuacyjnych oraz wykonanie instalacji elektrycznej dla tego oświetlenia w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Warszawie.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą następujące prace:
Montaż oświetlenie awaryjnego klatek schodowych :
- Klatka schodowa nr 1,
- Klatka schodowa nr 2,
- Klatka schodowa nr 3,
- Klatka schodowa nr 4,
- Klatka schodowa nr 5.
Montaż oświetlenie awaryjnego korytarzy skrzydła I i II Gmachu Głównego MNW.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z projektem. W projekcie zastosowano automatyczny system centralnego monitorowania opraw autonomicznych oświetlenia awaryjnego.
Wszystkie roboty objęte przedmiotem zamówienia należy wykonać zgodnie ze współczesną wiedzą techniczną, obowiązującymi przepisami, prawem budowlanym, normami i sztuką budowlaną. Zastosowane materiały powinny być dopuszczone do obrotu i stosowania w budownictwie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, załącznik nr 8 – przedmiary oraz załącznik nr 9 – projekt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na to, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej złożonej oferty znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego.
Kwota, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia wynosi:
153.750,00 zł brutto;
Cena najkorzystniejszej złożonej oferty :
297.658,99 zł brutto;
Po dokonanej analizie Zamawiający stwierdził brak możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia do wysokości ceny złożonej oferty.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia przedmiotowego postępowania.
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |