Przebudowa dróg – nawierzchnie tłuczniowe - Przebudowa drogi w m. Parzęczew - Przebudowa drogi w m. Gola - Przebudowa drogi w m. Łowęcice
GMINA JARACZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184465
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184465/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 13:41
- Lokalizacja
- Jaraczewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbdbabf9-f5b7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6172098318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184465 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg – nawierzchnie tłuczniowe
- Przebudowa drogi w m. Parzęczew
- Przebudowa drogi w m. Gola
- Przebudowa drogi w m. Łowęcice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JARACZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855363
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jarocińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Jaraczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-233
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627473102
1.5.8.) Numer faksu: 627473102
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@jaraczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaraczewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jaraczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg – nawierzchnie tłuczniowe- Przebudowa drogi w m. Parzęczew
- Przebudowa drogi w m. Gola
- Przebudowa drogi w m. Łowęcice
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbdbabf9-f5b7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184465
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000405/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dróg-nawierz.bitum.:Przebud. ul. 1 Maja w Jaraczewie,przebud. drogi w m.Gola,przebud. drogi w m.Parzęczew,Przebud.drogi w m.Pręba,przebud. ul. Leśna w m. Gola,Przebud. drogi w m.Wojciechowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137316/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P-zp.271.01.06.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191056,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Zadanie nr 1- Przebudowa drogi w m. Parzęczew
ZAKRES 1. Wykonanie koryta gł. 20cm - 1066,00m2
2. Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm gr. 15 cm - 1066,00m2
3. Wykonanie nawierzchni tłuczniowej gr. 7cm - 1066,00m2
4. Wyrównanie poboczy materiałem miejscowym - 13,00m3
Zadanie nr 2- Przebudowa drogi w m. Gola
ZAKRES 1. Wykonanie koryta gł. 15cm - 3485,00m2
2. Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm gr. 15 cm - 3485,00m2
3. Wykonanie nawierzchni tłuczniowej gr. 7cm - 3485,00m2
4. Wyrównanie poboczy materiałem miejscowym - 42,50m3
Zadanie nr 3- Przebudowa drogi w m. Łowęcice
ZAKRES 1. Wyrównanie podbudowy tłuczniem gr.10cm - 49,20m3
3. Wykonanie nawierzchni tłuczniowej gr. 7cm - 492,00m2
4. Wyrównanie poboczy materiałem miejscowym - 6,00m3
Prace związane z wykonaniem inwestycji należy prowadzić zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami prawa budowlanego, przepisami prawa dotyczącymi wymagań technicznych, ochrony środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami BHP oraz wiedzą techniczną.
Wszystkie zastosowane materiały muszą posiadać odpowiednie atesty, aprobaty i certyfikaty oraz być zgodne z obowiązującymi normami.
Wykonawca będzie przeprowadzał na własny koszt pomiary i badania materiałów oraz robót zgodnie z zasadami kontroli jakości materiałów i robót określonych w specyfikacji technicznej oraz wymaganych przepisami prawa.
Wykonawca, na własną odpowiedzialność i na swój koszt, winien podjąć wszelkie środki zapobiegawcze wymagane przez rzetelną praktykę budowlaną oraz aktualne okoliczności, aby zabezpieczyć prawa właścicieli posesji sąsiadujących z placem budowy/robót i unikać powodowania tam jakichkolwiek zakłóceń czy szkód.
Wykonawca winien zabezpieczyć Zamawiającego przed wszelkimi skutkami finansowymi z tytułu jakichkolwiek roszczeń wniesionych przez właścicieli posesji czy budynków sąsiadujących z placem budowy/robót w zakresie, w jakim Wykonawca odpowiada za takie zakłócenia czy szkody.
Teren wokół inwestycji należy w sposób trwały zabezpieczyć przed oddziaływaniem robót.
Wykaz pozostałych prac do wykonania i wyceny przez wykonawcę w ramach niniejszego zamówienia:
1/ Organizacja i utrzymanie zaplecza technicznego budowy, ubezpieczenie i dozór budowy
2/ Przywrócenie do stanu pierwotnego zniszczonych lub uszkodzonych składników majątkowych, znajdujących się na terenie budowy.
3/ Pełna obsługa dostaw materiałów, urządzeń itp. do wykonania przedmiotu zamówienia
4/ Odtworzenie elementów infrastruktury
Wykonawca na własny koszt, na czas prowadzenia prac zobowiązany jest ponadto do:
1/ wykonania przedmiotu umowy zgodnie z pozycjami kosztorysu ofertowego, zasadami wiedzy technicznej i przepisami prawa
2/ zabezpieczenia terenu budowy z zachowaniem najwyższej staranności
3/ zawiadomienia Zamawiającego o zamiarze wykonania robót zanikających lub ulegających zakryciu z wyprzedzeniem ustalonym z przedstawicielem Zamawiającego
4/ przerwania robót na żądanie Zamawiającego oraz zabezpieczenia wykonania robót przed ich zniszczeniem
5/ zgłoszenia przedmiotu umowy do odbioru końcowego, uczestniczenia w czynnościach odbioru i zapewnienia usunięcia stwierdzonych wad
6/ dbania o należyty porządek na terenie budowy
7/ niezwłocznego zgłoszenia Zamawiającemu konieczności wykonania robót dodatkowych
8/ po zakończeniu robót do pozostawienia terenu budowy w stanie nadającym się do użytkowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231120,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 304546,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 231120,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GARO Firma Handlowo-Usługowa Inż. Robert Gauza
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6172017952
7.3.3) Ulica: T. Kościuszki 36/13
7.3.4) Miejscowość: Jarocin
7.3.5) Kod pocztowy: 63-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231120,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-15| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |