Stabilizacja osuwisk wraz z odbudową dróg w Nowym Sączu - opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00184610
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00184610/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-17 14:25
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67eed15b-116b-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7341024330
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi geologiczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184610 z dnia 2021-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Stabilizacja osuwisk wraz z odbudową dróg w Nowym Sączu - opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490580733

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 22

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.mzd.nowysacz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Stabilizacja osuwisk wraz z odbudową dróg w Nowym Sączu - opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67eed15b-116b-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184610

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002742/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Stabilizacja osuwisk wraz z odbudową dróg w Nowym Sączu - opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176174/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.2.33.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 300000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Stabilizacja osuwiska wraz z odbudową drogi gminnej Zalesie
(293404K) w miejscowości Nowy Sacz w km 0+280-0+370- opracowanie dokumentacji geologiczno – inżynierskiej.
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji geologiczno-inżynierskiej dla stabilizacji osuwisk w Nowym Sączu wraz z wykonaniem projektu robót geologicznych. Dokumentacja geologiczna-inżynieryjska powinna obejmować wyczerpujące informacje dotyczące:
a. budowy geologicznej podłoża jak i obszaru występowania osuwisk
b. określenia powierzchni poślizgu, przebiegu ruchów grawitacyjnych oraz warunków gruntowo-wodnych
c. wydzielenia warstw geotechnicznych i określenie charakteryzujących je parametrów
d. oceny możliwości realizacji projektowanej inwestycji
e. zalecenia dot. sposobu wykonania i prowadzenia prac ziemnych w tym odwodnienia terenu
f. ustalenia kategorii geotechnicznej obiektu
Projekt robót geologicznych powinien zawierać:
a. rozpoznanie budowy geologicznej podłoża oraz utworów koluwialnych wraz z ustaleniem przebiegu powierzchni poślizgu,
b. opis cech fizyko – mechanicznych gruntów,
c. określenie warunków hydrogeologicznych
d. ocenę warunków geologiczno – inżynierskich w rejonie występowania osuwisk wraz z prognozą wpływu inwestycji na środowisko,
e. zapewnienie rozwiązania wszystkich istotnych spraw z punktu widzenia zamawiającego i projektu w stopniu umożliwiającym stabilizację osuwiska i odbudowę drogi
Wykonawca zobowiązany jest również do wykonania opinii geotechnicznej, która powinna ustalać przydatność gruntów na potrzeby budownictwa oraz wskazywać kategorię geotechniczną obiektu budowlanego.

Przedmiot zamówienia, został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej, tj.:
 Karty osuwisk

4.5.3.) Główny kod CPV: 71351910-5 - Usługi geologiczne

4.5.5.) Wartość części: 100000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

II. Stabilizacja osuwiska wraz z odbudową drogi gminnej Librantowskiej (293179K )w miejscowości Nowy Sącz w km 0+650-0+790 - opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej.
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji geologiczno-inżynierskiej dla stabilizacji osuwisk w Nowym Sączu wraz z wykonaniem projektu robót geologicznych. Dokumentacja geologiczna-inżynieryjska powinna obejmować wyczerpujące informacje dotyczące:
a. budowy geologicznej podłoża jak i obszaru występowania osuwisk
b. określenia powierzchni poślizgu, przebiegu ruchów grawitacyjnych oraz warunków gruntowo-wodnych
c. wydzielenia warstw geotechnicznych i określenie charakteryzujących je parametrów
d. oceny możliwości realizacji projektowanej inwestycji
e. zalecenia dot. sposobu wykonania i prowadzenia prac ziemnych w tym odwodnienia terenu
f. ustalenia kategorii geotechnicznej obiektu
Projekt robót geologicznych powinien zawierać:
a. rozpoznanie budowy geologicznej podłoża oraz utworów koluwialnych wraz z ustaleniem przebiegu powierzchni poślizgu,
b. opis cech fizyko – mechanicznych gruntów,
c. określenie warunków hydrogeologicznych
d. ocenę warunków geologiczno – inżynierskich w rejonie występowania osuwisk wraz z prognozą wpływu inwestycji na środowisko,
e. zapewnienie rozwiązania wszystkich istotnych spraw z punktu widzenia zamawiającego i projektu w stopniu umożliwiającym stabilizację osuwiska i odbudowę drogi
Wykonawca zobowiązany jest również do wykonania opinii geotechnicznej, która powinna ustalać przydatność gruntów na potrzeby budownictwa oraz wskazywać kategorię geotechniczną obiektu budowlanego.

Przedmiot zamówienia, został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej, tj.:
 Karty osuwisk

4.5.3.) Główny kod CPV: 71351910-5 - Usługi geologiczne

4.5.5.) Wartość części: 100000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

III. Stabilizacja osuwiska wraz z odbudową drogi gminnej Zdrojowej (293411K)w miejscowości Nowy Sącz w km 2+160-2+210- opracowanie dokumentacji geologiczno- inżynierskiej.
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji geologiczno-inżynierskiej dla stabilizacji osuwisk w Nowym Sączu wraz z wykonaniem projektu robót geologicznych. Dokumentacja geologiczna-inżynieryjska powinna obejmować wyczerpujące informacje dotyczące:
a. budowy geologicznej podłoża jak i obszaru występowania osuwisk
b. określenia powierzchni poślizgu, przebiegu ruchów grawitacyjnych oraz warunków gruntowo-wodnych
c. wydzielenia warstw geotechnicznych i określenie charakteryzujących je parametrów
d. oceny możliwości realizacji projektowanej inwestycji
e. zalecenia dot. sposobu wykonania i prowadzenia prac ziemnych w tym odwodnienia terenu
f. ustalenia kategorii geotechnicznej obiektu
Projekt robót geologicznych powinien zawierać:
a. rozpoznanie budowy geologicznej podłoża oraz utworów koluwialnych wraz z ustaleniem przebiegu powierzchni poślizgu,
b. opis cech fizyko – mechanicznych gruntów,
c. określenie warunków hydrogeologicznych
d. ocenę warunków geologiczno – inżynierskich w rejonie występowania osuwisk wraz z prognozą wpływu inwestycji na środowisko,
e. zapewnienie rozwiązania wszystkich istotnych spraw z punktu widzenia zamawiającego i projektu w stopniu umożliwiającym stabilizację osuwiska i odbudowę drogi
Wykonawca zobowiązany jest również do wykonania opinii geotechnicznej, która powinna ustalać przydatność gruntów na potrzeby budownictwa oraz wskazywać kategorię geotechniczną obiektu budowlanego.

Przedmiot zamówienia, został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej, tj.:
 Karty osuwisk

4.5.3.) Główny kod CPV: 71351910-5 - Usługi geologiczne

4.5.5.) Wartość części: 100000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2019r. poz.2019 z późn. zm.), zawiadamia, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Stabilizacja osuwisk wraz z odbudową dróg w Nowym Sączu - opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej” w trybie zamówienia podstawowego ogłoszonego w dniu 09.09.2021r. pod numerem 2021/BZP 00176174/01 zostało unieważnione w trybie art. 255 pkt 1 wyżej wymienionej ustawy.
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2019r. poz.2019 z późn. zm.), zawiadamia, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Stabilizacja osuwisk wraz z odbudową dróg w Nowym Sączu - opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej” w trybie zamówienia podstawowego ogłoszonego w dniu 09.09.2021r. pod numerem 2021/BZP 00176174/01 zostało unieważnione w trybie art. 255 pkt 1 wyżej wymienionej ustawy.
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2019r. poz.2019 z późn. zm.), zawiadamia, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Stabilizacja osuwisk wraz z odbudową dróg w Nowym Sączu - opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej” w trybie zamówienia podstawowego ogłoszonego w dniu 09.09.2021r. pod numerem 2021/BZP 00176174/01 zostało unieważnione w trybie art. 255 pkt 1 wyżej wymienionej ustawy.
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert.

2021-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane