Remont schodów zewnętrznych wraz z remontem nawierzchni oraz zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami od strony północnej pawilonu D-1 AGH w Krakowie - KC-zp.272-364/21
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184684
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184684/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 14:50
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a894259-e542-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184684 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów zewnętrznych wraz z remontem nawierzchni oraz zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami od strony północnej pawilonu D-1 AGH w Krakowie - KC-zp.272-364/21
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont schodów zewnętrznych wraz z remontem nawierzchni oraz zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami od strony północnej pawilonu D-1 AGH w Krakowie - KC-zp.272-364/212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a894259-e542-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184684
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00113836/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.35 Remont schodów zewnętrznych wraz z remontem nawierzchni oraz zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami od strony północnej pawilonu D-1 AGH w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115190/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KC-zp.272-364/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 388117,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni placu i zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami od strony północnej pawilonu D-1 oraz remont tarasu i schodów do pawilonu D-1.
Remont nawierzchni placu i zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami będzie obejmował:
- demontaż nawierzchni placu oraz chodnika z betonu i kostki;
- demontaż krawężników drogowych oraz obrzeży chodnikowych;
- demontaż murków oporowych;
- wykonanie remontu instalacji kanalizacji deszczowej (wymiana wpustu drogowego na odwodnienie liniowe, wymiana istniejącego odwodnienia liniowego przed wejściem, wprowadzenie dodatkowego wpustu kanalizacyjnego);
- wykonanie reprofilacji podłoża;
- wykonanie podbudowy;
- wykonanie obramowania placu z krawężników betonowych oraz palisady granitowej;
- przedłużenie istniejących schodów z tarasu na poziom chodnika;
- demontaż istniejących blokad parkingowych/montaż nowych blokad parkingowych;
- wykonanie oznaczeń dla osób z niepełnosprawnościami na ciągach komunikacyjnych;
- dostosowanie istniejącego terenu zielonego do projektowanych poziomów;
Remont tarasu i schodów do pawilonu D-1 będzie obejmował:
- demontaż istniejących warstw tarasowych;
- demontaż bloków schodowych;
- demontaż cokołu granitowego;
- demontaż wpustów wody opadowej;
- wykonanie fragmentu balustrady betonowej stanowiącej przedłużenie istniejącej ściany balustrady;
- wykonanie izolacji tarasu w technologii tarasu odwróconego;
- montaż nowych wpustów wody opadowej;
- wykonanie cokołu z nowych płyt granitowych;
- wykonanie piaskowania zdemontowanych płyt granitowych oraz bloków schodowych;
- ułożenie płyt granitowych na stopkach systemowych;
- czyszczenie i impregnacja elewacji w miejscach występowania wykwitów solnych;
- malowanie ścian balustrad;
- montaż nowo projektowanych pochwytów;
- wykonanie oznaczeń dla osób z niepełnosprawnościami przy biegach schodowych;
Prace przy pawilonie D-1 muszą być prowadzone w sposób umożliwiający zachowanie możliwości wejścia do budynku tzn. remont tarasu i schodów nie może się odbywać jednoczenie z remontem nawierzchni placu i zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 519887,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 519887,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 519887,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano Ślusarski TOMBUDOS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6830001405
7.3.3) Ulica: Zręczyce
7.3.4) Miejscowość: Gdów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-420
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 519887,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 65 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
KC-zp.272-364/21| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |