Poprawa infrastruktury technicznej na stadionie LKS Tempo Stolarzowice - edycja 2
Gmina Bytom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184562
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184562/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 14:13
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5846a488-00e8-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6262988582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184562 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury technicznej na stadionie LKS Tempo Stolarzowice - edycja 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 322836301
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bytom.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umbytom.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury technicznej na stadionie LKS Tempo Stolarzowice - edycja 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5846a488-00e8-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184562
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001415/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Poprawa infrastruktury technicznej na stadionie LKS Tempo Stolarzowice - roboty budowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154738/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PA.271.1.38.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 50329,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE 1 obejmuje:- adaptację pomieszczenia w budynku klubowym na potrzeby sekcji dart,
- utwardzenie podłoża kostką betonową i montaż wiaty łuczniczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 20064,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE 2 obejmuje:- wymianę wiat sportowych dla zawodników przy płycie głównej,
- ułożenie nawierzchni z kostki betonowej i montaż ław piknikowych,
- ułożenie nawierzchni z kostki betonowej na istniejącym dojściu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 30265,13 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 19 sierpnia 2021 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Poprawa infrastruktury technicznej na stadionie LKS Tempo Stolarzowice - edycja 2” (vide: Ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP 00154738/01). Termin składania ofert wyznaczono na dzień 3 września 2021 r. Postępowanie podzielone zostało na dwie części. Ponieważ na część 1 postępowania obejmującego:
- adaptację pomieszczenia w budynku klubowym na potrzeby sekcji dart,
- utwardzenie podłoża kostką betonową i montaż wiaty łuczniczej,
nie złożono żadnej oferty, postępowanie w części 1 zostało unieważnione na podstawie jw.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 19 sierpnia 2021 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Poprawa infrastruktury technicznej na stadionie LKS Tempo Stolarzowice - edycja 2” (vide: Ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP 00154738/01). Termin składania ofert wyznaczono na dzień 3 września 2021 r. Postępowanie podzielone zostało na dwie części. Ponieważ na część 2 postępowania obejmującego:
- wymianę wiat sportowych dla zawodników przy płycie głównej,
- ułożenie nawierzchni z kostki betonowej i montaż ław piknikowych,
- ułożenie nawierzchni z kostki betonowej na istniejącym dojściu,
nie złożono żadnej oferty, postępowanie w części 2 zostało unieważnione na podstawie jw.
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |