PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH w podziale na następujące części: - część nr 1 „Przebudowa ulicy Akacjowej w miejscowości Wiślina”, - część nr 2 „Przebudowa drogi gminnej Mokry Dwór – Lędowo”.
Gmina Pruszcz Gdański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185654
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185654/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 12:57
- Lokalizacja
- Juszkowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9629806-db17-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5932140699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Wykonawcy
2 przyznane
ZYGMUNT OELRICHWięckowy, PL · lot 0
150 052,15 PLNJAROSŁAW ADRYCHLubichowo, PL · lot 1
285 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185654 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH w podziale na następujące części:
- część nr 1 „Przebudowa ulicy Akacjowej w miejscowości Wiślina”,
- część nr 2 „Przebudowa drogi gminnej Mokry Dwór – Lędowo”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pruszcz Gdański
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674931
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zakątek 1
1.5.2.) Miejscowość: Juszkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586929421
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pruszczgdanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszczgdanski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pruszcz_gdanski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH w podziale na następujące części:- część nr 1 „Przebudowa ulicy Akacjowej w miejscowości Wiślina”,
- część nr 2 „Przebudowa drogi gminnej Mokry Dwór – Lędowo”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9629806-db17-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185654
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001555/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi gminnej Mokry Dwór - Lędowo (173211G)
1.1.11 Przebudowa ulicy Akacjowej (173569G) w Wiślinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116400/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP1.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 351865,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa ulicy Akacjowej w miejscowości WiślinaZakres robót obejmuje:
- roboty pomiarowe,
- rozebranie starej nawierzchni z płyt drogowych wielkowymiarowych pełnych typu MON na pow. 468,00m²,
- wykonanie koryta o głębokości 20 cm pod wbudowanie nowych płyt drogowych żelbetowych pełnych na pow. 855,00m²,
- rozłożenie w korycie podsypki żwirowo-piaskowej wraz z zagęszczeniem mechanicznym (grubość podsypki po zagęszczeniu musi wynosić 10cm) na pow. 855,00 m²,
- ułożenie nowych płyt drogowych żelbetowych pełnych o wymiarach 300cmx150cmx15cm, na pow. 855,00 m² - układ ułożenia pełny o szerokości 4,5 m główna jezdnia,
- wykonanie poboczy o gr. 10 cm z gruntu rodzimego dwustronne na szerokości 0,5m,
- roboty porządkowe, zagrabienie i zagęszczenie poboczy na odcinkach objętych pracami,
Wbudowanie płyt staro-użytecznych pozyskanych z rozbiórki w odległości do 15 km
- transport pozyskanych płyt ażurowych w miejsce zakładanego wbudowania w odległości 15km,
- wykonanie koryta o głębokości 20 cm pod wbudowanie płyt staro-użytecznych typu MON (przyjmuje się około 60% płyt do dalszego wbudowania) na pow. 280,80m²,
- rozłożenie w korycie podsypki żwirowo-piaskowej wraz z zagęszczeniem mechanicznym (grubość podsypki po zagęszczeniu musi wynosić 10cm) na pow. 280,80 m²,
- ułożenie płyt betonowych staro-użytecznych typu MON układ ułożenia pełny na pow. 280,80 m²,
- wykonanie poboczy z gruntu rodzimego dwustronne o szerokości 0,5m,
- roboty porządkowe, zagrabienie i zagęszczenie poboczy na odcinkach objętych pracami.
W drodze nie występują żadne urządzenia infrastruktury podziemnej oraz naziemnej do przebudowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 139283,72 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej Mokry Dwór – LędowoZakres robót obejmuje:
- roboty pomiarowe,
- wykonanie koryta o głębokości 35 cm pod wbudowanie nowych płyt drogowych żelbetowych pełnych na pow. 1200,00m²,
- rozłożenie geowłókniny separacyjnej - 2200,00 m2 (min. masa powierzchniowa 250g/m2 , odporność na przebicie statyczne metoda CBR - 3000 N)
- rozłożenie podsypki żwirowo-piaskowej wraz z zagęszczeniem mechanicznym (grubość podsypki po zagęszczeniu musi wynosić 20cm) na pow. 1200,00 m²,
- ułożenie nowych płyt drogowych żelbetowych pełnych o wymiarach 300cmx150cmx15cm, na pow. 1200,00 m²- układ ułożenia pełny o szerokości 4,5m główna jezdnia ,mijanka 6m,
- wykonanie poboczy o gr. 30 cm z tłucznia kamiennego o frakcji ( 0-31,5 ) dwustronne na szerokości 0,75 m – 600 m2
- roboty porządkowe, zagrabienie i zagęszczenie poboczy na odcinkach objętych pracami,
W drodze nie występują żadne urządzenia infrastruktury podziemnej oraz naziemnej do przebudowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 212581,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150052,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280388,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150052,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE OELRICH ZYGMUNT OELRICH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921365710
7.3.4) Miejscowość: SKARSZEWY
7.3.5) Kod pocztowy: 83-250
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150052,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 413210,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 285000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Produkcja Handel Usługi Jarosław Adrych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921812959
7.3.4) Miejscowość: Lubichowo
7.3.5) Kod pocztowy: 83-240
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |