Przebudowa drogi gminnej Nr 290536W relacji Borowo-gr. gminy (Przeciszewo) gmina Drobin, powiat płocki
MIASTO I GMINA DROBIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184906
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184906/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-19 17:50
- Lokalizacja
- Drobin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0cb80441-e925-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7743211442
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184906 z dnia 2021-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 290536W relacji Borowo-gr. gminy (Przeciszewo) gmina Drobin, powiat płocki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA DROBIN
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Planowania, Inwestycji i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015371
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Drobin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-210
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@drobin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drobin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umgdrobin.bip.org.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Nr 290536W relacji Borowo-gr. gminy (Przeciszewo) gmina Drobin, powiat płocki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cb80441-e925-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184906
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009153/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi gminnej Nr 290536W relacji Borowo-gr. gminy (Przeciszewo) gmina Drobin, powiat płocki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122708/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu inwestycji o nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej na powierzchni 4 586,75 m2 i długości 1 150,00 m, zlokalizowanego na terenie gminy Drobin w obrębie ewidencyjnym Borowo na działce nr 75.
2. Zamawiający informuje, że zadanie współfinansowane jest ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.
3. W ramach planowanego przedsięwzięcia przebudowy drogi przewiduje się:
roboty ziemne, ścięcie wierzchniej warstwy gruntu z miejscowym przemieszczeniem nadmiaru istniejącej nawierzchni w nowo projektowaną jezdnię w celu nadania odpowiedniego profilu pod ułożenie warstw konstrukcyjnych, nasypy,
profilowanie i zagęszczanie istniejącej wierzchniej warstwy drogi żwirowo-tłuczniowej, ścięcie poboczy,
wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie gr. 15 cm,
zabezpieczenie istniejących sieci zgodnie z warunkami administratorów,
wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno-asfaltowej, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm, po uprzednim skropieniu emulsją asfaltową podbudowy,
wykonywanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm, po uprzednim oczyszczeniu i skropieniu emulsją asfaltową warstwy wiążącej,
wykonanie poboczy z pospółki i kruszywa łamanego 0/31,5 mm,
wycinka drzew i krzewów kolidujących z inwestycją,
wykonanie zjazdów w granicach pasa drogowego (minimum 1 zjazd na działkę).
Przebudowa drogi gminnej wykonywana po istniejącej nawierzchni, bez rozbiórki istniejącej podbudowy. W miejscach nierówności istniejącą podbudowę wyprofilować, dogęścić do współczynnika zagęszczenia gruntu = 1,0. Zjazdy na działki przyległe do drogi w granicach pasa drogowego zgodnie z projektem zagospodarowania. Dowiązanie istniejących zjazdów do powierzchni jezdni bitumicznej wykonać z kruszywa łamanego 0/31,5 mm. Pochylenie podłużne drogi dostosowane do istniejącego ukształtowania korony drogi. pochylenie poprzeczne jezdni dwustronne 2%, poboczy 8%. Nie projektuje się nowych zjazdów, przepustów pod zjazdami, rowów. Połączenie drogi gminnej nr 290536W z droga gminną nr 290535W wyokrąglone łukiem kołowym o promieniu R = 5 m i R =6 m. Zaprojektowano również mijankę na długości 25,0 cm. Szerokość jezdni w obrębie mijanki 5,0 m, skosy wyjazdowy i wjazdowy 1:2. Pochylenie poprzeczne i podłużne jezdni mijanki zgodne z pochyleniami jezdni drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487063,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 487063,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 487063,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671841545
7.3.3) Ulica: Młodzieżowa 3/32
7.3.4) Miejscowość: Płońsk
7.3.5) Kod pocztowy: 09-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 487063,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-25| 2021-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |