Świadczenie usług pielęgniarskich w ramach projektu: „Wsparcie opiekunów nieformalnych osób niesamodzielnych w subregionie tarnowskim" współfinansowany przez Unię Europejską ...
Subregionalne Centrum Wsparcia Opiekunów Nieformalnych Osób Niesamodzielnych Bezpieczna Przystań
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184833
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-17 18:25
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8733266620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi świadczone przez pielęgniarki
Wykonawcy
3 przyznane
ALI-MED. Alina WariasDąbrowa Tarnowska, PL
28 800 PLNKatarzyna RudnyTarnów, PL
25 200 PLNRenata KumięgaKoszyce Wielkie, PL
25 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.