Remont drogi gminnej nr 290694K w km od 0+000 do km 0+610 w miejscowości Jelna, Gmina Gródek nad Dunajcem
GMINA GRÓDEK NAD DUNAJCEM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184843
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184843/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 19:46
- Lokalizacja
- Gródek nad Dunajcem, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c4781a3-0113-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7343482812
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184843 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 290694K w km od 0+000 do km 0+610 w miejscowości Jelna, Gmina Gródek nad Dunajcem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRÓDEK NAD DUNAJCEM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892191
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 54
1.5.2.) Miejscowość: Gródek nad Dunajcem
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-318
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminagrodek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminagrodek.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://gminagrodek.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 290694K w km od 0+000 do km 0+610 w miejscowości Jelna, Gmina Gródek nad Dunajcem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c4781a3-0113-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184843
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005038/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont drogi gminnej nr 290694K w km od 0+000 do km 0+610 w miejscowości Jelna, Gmina Gródek nad Dunajcem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154901/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zamówienia: Remont drogi gminnej nr 290694K w km od 0+000 do km 0+610 w miejscowości Jelna, Gmina Gródek nad Dunajcem.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a. Roboty rozbiórkowe (frezowanie nawierzchni oraz roboty ziemne)
b. Wykonie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem,
c. Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
d. Wykonanie warstwy wiążącej oraz ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych,
e. Wykonanie poboczy,
f. Odwodnienie drogi (korytka ściekowe),
g. Oznakowanie poziome (linie krawędziowe).
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja techniczna składająca się z następujących opracowań:
3.1. Szkic sytuacyjny, przekrój poprzeczny
3.2. Przedmiar robót
3.3. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
4. Droga objęta remontem posiada kategorię ruchu KR2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 614347,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1193971,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 614347,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 492001410
7.3.3) Ulica: Jagodowa 55
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 614347,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-018.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |