Przebudowa pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury

GMINA JARACZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00184968
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00184968/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-20 08:22
Lokalizacja
Jaraczewo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a32c107-f9bf-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6172098318
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA TROIŃSKAWILKOWYJA, PL · lot 0
179 927,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184968 z dnia 2021-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JARACZEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855363

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jarocińska 1

1.5.2.) Miejscowość: Jaraczewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-233

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627473102

1.5.8.) Numer faksu: 627473102

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@jaraczewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaraczewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jaraczewo/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a32c107-f9bf-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184968

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000405/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144078/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-zp.271.01.08.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 129984,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury
1. REMONT ELEWACJI ZEWNĘTRZNEJ
a) Elewacja boczna - południowa
Zakres prac :
- Zamurowanie istniejących bram,
- Wykucie nowych otworów okiennych oraz otworu drzwiowego,
- Odtworzenie cokołu.
2. PRACE WEWNĘTRZNEW BUDYNKU
a) Pomieszczenia przyziemia :
Pomieszczenie nr 1.3 :
- Rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej, zerwanie posadzki cementowej wykonanie nowej posadzki;
- Wymurowanie ściany gr. 25 cm;
- Wykucie w ścianie otworu pod drzwi;
- Obsadzenie nadproży w ścianie nośnej pod drzwi;
- Wykonanie tynków wewnętrznych,
- Wykonanie stopni wewnętrznych;
- Obsadzenie stolarki drzwiowej dwuskrzydłowej;
- Wymiana opraw oświetleniowych;
- Demontaż istniejących grzejników wraz z montażem nowych grzejników panelowych do
istniejącej instalacji C.O
Pomieszczenie nr 1.4 :
- Zamurowanie istniejących bram;
- Wykucie nowych otworów okiennych oraz otworu drzwiowego;
- Osadzenie nowych podokienników,
- Rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej, zerwanie posadzki cementowej,
wykonanie nowej posadzki:
- Wykonanie tynków wewnętrznych z zaprawy cementowo-wapienne;
- Wykonanie stopni wewnętrznych;
- Wymiana opraw oświetleniowych;
- Montaż nowych grzejników panelowych do istniejącej instalacji C.O
Pomieszczenie nr 1.6 :
- Demontaż istniejących grzejników wraz z montażem nowych grzejników panelowych do
istniejącej instalacji C.O;
- Malowanie farbami krzemianowymi w kolorze uzgodnionym z inwestorem;
Pomieszczenie nr 1.7 :
- Zamurowanie istniejącego otworu drzwiowego;
- Wykonanie tynków wewnętrznych z zaprawy;
- Ściany malować farbami krzemianowymi.
Pomieszczenie nr 1.8 :
- Wyburzenie istniejących ścian nośnych, osadzenie nadproży w miejscu wyburzenia ścian;
- Rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej, zerwanie posadzki cementowej w
celu wyrównania poziomów, wykonanie nowej posadzki;
- Rozebranie ze ścian istniejących płytek ceramicznych; wykonanie tynków wewnętrznych;
- Wykonanie sufitu podwieszanego;
- Demontaż istniejących grzejników wraz z montażem nowych grzejników panelowych do
istniejącej instalacji C.O;
- Ściany malować farbami krzemianowymi;
- Obsadzenie stolarki drzwiowej;
- Wymiana opraw oświetleniowych.
Pomieszczenie nr 1.9 :
- Skucie istniejących schodów;
- Wyrównanie podłogi do poziomu istniejącego w pomieszczeniu nr 1.5;
- Wykonanie robót malarskich ;
- Obsadzenie stolarki drzwiowej
- Wymiana opraw oświetleniowych;
- Montaż nowych grzejników panelowych do istniejącej instalacji C.O
Pomieszczenie nr 1.11 :
- Skucie istniejących warstw posadzki, wyrównanie podłogi do poziomu istniejącego w
pomieszczeniu nr 1.5;
- Wykonanie robót malarskich ;
- Obsadzenie stolarki drzwiowej,
- Demontaż istniejących grzejników wraz z montażem nowych grzejników panelowych do
istniejącej instalacji C.O;
- Wymiana opraw oświetleniowych;
Pomieszczenie nr 1.10 :
- Zamurowanie istniejącego otworu drzwiowego;
- Obsadzenie stolarki drzwiowej,
- Wykonanie robót malarskich ;
Obiekt jest objęty ochroną konserwatorską.
Prace związane z wykonaniem inwestycji należy prowadzić zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami prawa budowlanego, przepisami prawa dotyczącymi wymagań technicznych, ochrony środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami BHP oraz wiedzą techniczną.
Wszystkie zastosowane materiały muszą posiadać odpowiednie atesty, aprobaty i certyfikaty oraz być zgodne z obowiązującymi normami.
Wykonawca będzie przeprowadzał na własny koszt pomiary i badania materiałów oraz robót zgodnie z zasadami kontroli jakości materiałów i robót określonych w specyfikacji technicznej oraz wymaganych przepisami prawa.
Wykonawca, na własną odpowiedzialność i na swój koszt, winien podjąć wszelkie środki zapobiegawcze wymagane przez rzetelną praktykę budowlaną oraz aktualne okoliczności, aby zabezpieczyć prawa właścicieli posesji sąsiadujących z placem budowy/robót i unikać powodowania tam jakichkolwiek zakłóceń czy szkód.
Wykonawca winien zabezpieczyć Zamawiającego przed wszelkimi skutkami finansowymi z tytułu jakichkolwiek roszczeń wniesionych przez właścicieli posesji czy budynków sąsiadujących z placem budowy/robót w zakresie, w jakim Wykonawca odpowiada za takie zakłócenia czy szkody.
Teren wokół inwestycji należy w sposób trwały zabezpieczyć przed oddziaływaniem robót.

Wykaz pozostałych prac do wykonania i wyceny przez wykonawcę w ramach niniejszego zamówienia:
1/ Organizacja i utrzymanie zaplecza technicznego budowy, ubezpieczenie i dozór budowy
2/ Przeprowadzenie wszystkich wymaganych prób, sprawdzeń niezbędnych podczas odbiorów instalacji
3/ Zapewnienie na własny koszt pełnej obsługi geodezyjnej w zakresie wytyczenia, pomiarów i wykonania geodezyjnej dokumentacji powykonawczej
4/ Rozprowadzenie energii oraz wody na placu budowy potrzebnych do realizacji robót oraz pokrycie ich kosztów
5/ Pełna obsługa dostaw materiałów, urządzeń itp. do wykonania przedmiotu zamówienia
6/ sporządzenie dokumentacji powykonawczej, na którą składa się:
1) dokumentacja techniczna z naniesionymi ew. zmianami
2) dokumentacja geodezyjna zadania wraz z inwentaryzacją powykonawczą,
3) atesty na materiały i prefabrykaty,
4) protokoły odbioru robót,
5) wymagane dokumenty dotyczące przeprowadzonych przez Wykonawcę badań i sprawdzeń.
7/ w razie konieczności - zapewnienie na własny koszt obsługi geotechnicznej podczas realizacji robót ziemnych wraz z wykonaniem niezbędnych badań,
8/ poniesienie kosztów związanych z uzyskaniem wszystkich opinii i zaświadczeń potrzebnych do odbioru końcowego prac,
9/ wykonanie instrukcji bezpieczeństwa przeciwpożarowego wraz z oznakowaniem zgodnie z instrukcją.

Wykonawca na własny koszt, na czas prowadzenia prac zobowiązany jest ponadto do:
1/ wykonania przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy technicznej i przepisami prawa
2/ zabezpieczenia terenu budowy z zachowaniem najwyższej staranności
3/ zawiadomienia Zamawiającego o zamiarze wykonania robót zanikających lub ulegających zakryciu z wyprzedzeniem ustalonym z przedstawicielem Zamawiającego
4/ przerwania robót na żądanie Zamawiającego oraz zabezpieczenia wykonania robót przed ich zniszczeniem
5/ zgłoszenia przedmiotu umowy do odbioru końcowego, uczestniczenia w czynnościach odbioru i usunięcie stwierdzonych wad
6/ dbania o należyty porządek na terenie budowy
7/ niezwłocznego zgłoszenia Zamawiającemu konieczności wykonania robót dodatkowych
8/ po zakończeniu robót do pozostawienia terenu budowy w stanie nadającym się do użytkowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179927,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179927,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179927,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ST- INVEST Agnieszka Troińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6172088432

7.3.3) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 83A

7.3.4) Miejscowość: Wilkowyja

7.3.5) Kod pocztowy: 63-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179927,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane