Docieplenie ścian i remont elewacji z wykonaniem izolacji przeciwwodnej w budynkach przy ul. Trakt św. Wojciecha 81, 83, 85 w Gdańsku, w ramach projektu p.n. „Rewitalizacja Oruni w Gdańsku”
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184969
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184969/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 08:23
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c50fb56-ca90-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184969 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie ścian i remont elewacji z wykonaniem izolacji przeciwwodnej w budynkach przy ul. Trakt św. Wojciecha 81, 83, 85 w Gdańsku, w ramach projektu p.n. „Rewitalizacja Oruni w Gdańsku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 320 10 32, 320 02 20, 302 32 82, 320 12 95
1.5.8.) Numer faksu: (58) 345 82 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.nieruchomoscigda.pl/zamowienia-publiczne/zamowienie-5303.htm1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Docieplenie ścian i remont elewacji z wykonaniem izolacji przeciwwodnej w budynkach przy ul. Trakt św. Wojciecha 81, 83, 85 w Gdańsku, w ramach projektu p.n. „Rewitalizacja Oruni w Gdańsku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c50fb56-ca90-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184969
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007129/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.37 Remont budynków - ul. Trakt Św. Wojciecha 81,83,85 realizowane w ramach projektu "Rewitalizacja Oruni w Gdańsku"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rewitalizacja Oruni w Gdańsku RPPM.08.01.01-22-0002/17.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.22.2021.JR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1676914,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest docieplenie ścian i remont elewacji z wykonaniem izolacji przeciwwodnej w budynkach wielorodzinnych mieszczących się przy ul. Trakt św. Wojciecha 81, 83, 85 w Gdańsku, w ramach projektu p.n. „Rewitalizacja Oruni w Gdańsku”
2. Opis budynków
Trakt św. Wojciecha 81, 83, 85 (działka nr 69/2 obręb 0098, jednostka ewidencyjna 226101_1 Gdańsk)
Budynki wybudowane prawdopodobnie w latach dwudziestych XX wieku. Są to budynki mieszkalne wielorodzinne z lokalami usługowymi usytuowanymi na parterze od strony zachodniej, 5-kondygnacyjne z nieużytkowym poddaszem, podpiwniczone, jednoklatkowe. Wejścia do budynków od ul. Trakt Św. Wojciecha i od elewacji tylnej - podwórza.
- Ławy fundamentowe z cegły ceramicznej pełnej.
- Ściany murowane ceglane.
- Kominy z cegły pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej.
- Stropy nad piwnicą stalowo-ceramiczne odcinkowe, na wyższych kondygnacjach drewniane – belkowe.
- Stolarka okienna i drzwiowa drewniana.
- Schody:
• wewnętrzne: drewniane,
• zewnętrzne: betonowe.
- Dach drewniany jednospadowy, kryty papą,
Budynki wyposażone są w następujące instalacje:
- wodno–kanalizacyjną (woda zimna), pobór wody z sieci wodociągowej, odprowadzenie ścieków
do miejskiej sieci sanitarnej,
- elektryczną,
- gazową,
- wentylacyjną grawitacyjną.
Parametry budynków:
1. Budynek przy ul. Trakt Św. Wojciecha 81
- powierzchnia zabudowy: 186,00 m2,
- kubatura: 3385,00 m3.
- wysokość budynku – 16,61 m.
2. Budynek przy ul. Trakt Św. Wojciecha 83
- powierzchnia zabudowy: 112,00 m2,
- kubatura: 1900,00 m3.
- wysokość budynku – 14,56 m.
3. Budynek przy ul. Trakt Św. Wojciecha 85
- powierzchnia zabudowy: 161 ,00 m2,
- kubatura: 2670,00 m3.
- wysokość budynku – 14,51 m.
3. Zakres robót obejmuje:
a) roboty przygotowawcze,
b) skucie cokołów,
c) demontaż nawierzchni i opasek betonowych wzdłuż elewacji budynku,
d) demontaż istniejących anten satelitarnych, kabli i instalacji,
e) wykonanie izolacji poziomej i pionowej metodą iniekcji,
f) wykonanie izolacji termicznej ścian piwnicy,
g) wykonanie opaski i zabezpieczenia murków przy oknach piwnicznych,
h) wykonanie opaski odprowadzającej wodę deszczową od ścian budynków,
i) zszycie spękań muru,
j) wykonanie ocieplenia z wełny mineralnej,
k) wykonanie zabiegu hydrofobizacji,
l) wykonanie prac konserwacyjnych elewacji,
m) odtworzenie gzymsu i podokienników na elewacji północnej dotyczy budynków przy ul. Trakt św. Wojciecha 83 i 85,
n) naprawa elementów sztukatorskich elewacji frontowej dotyczy budynków przy ul. Trakt św. Wojciecha 83 i 85,
o) wykonanie nowych tynków,
p) wymiana stolarki okiennej wraz z wymianą parapetów wewnętrznych i zewnętrznych,
q) wymiana stolarki drzwiowej,
r) odnowienie istniejących drzwi drewnianych ul. Trakt św. Wojciecha 81,
s) remont wejść do budynków,
t) wymiana obróbek blacharskich, rur i rynien deszczowych,
u) odtworzenie chodnika wzdłuż pasa drogowego ul. Trakt św. Wojciecha 85,
v) wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej.
Budynki znajdują się w strefie obszaru ochrony konserwatorskiej oraz ochrony archeologicznej.
Budynki przy ul. Trakt Św. Wojciecha 81;83;85 w Gdańsku nie są wpisane do rejestru zabytków.
Wszelkie prace ziemne wymagają zapewnienia nadzorów archeologicznych. Wszystkie prace należy wykonać w oparciu o program prac konserwatorskich.
Zakres projektu nie obejmuje wnętrz budynku oraz nie ingeruje w strukturę obiektu. Ilość mieszkań nie zmienia się oraz sposób zapewnienia warunków niezbędnych do korzystania z tego obiektu przez osoby niepełnosprawne, w szczególności poruszające się na wózkach inwalidzkich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |