Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny
GMINA BRZEZINY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187900
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-09-22 08:11
- Lokalizacja
- Brzeziny, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d566a62-f9c5-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8331002758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187900 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZEZINY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 16 A
1.5.2.) Miejscowość: Brzeziny
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-060
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 468743699
1.5.8.) Numer faksu: -
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminabrzeziny@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ugbrzeziny.nv.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.ugbrzeziny.nv.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d566a62-f9c5-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000794/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.1 Wymiana źródeł ciepła na terenie gminy Brzeziny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Oś Priorytetowa 04 -IV. Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 04 -IV.4 Zmniejszenie emisji zanieczyszczeń.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144184/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiRG.271.27.2021.RD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 930820,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 607860,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowych i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu
i uruchomieniu kotłów na gaz płynny i ziemny na terenie Gminy Brzeziny, która jest realizowana w ramach projektu „Wymiana źródeł ciepła na terenie Gminy Brzeziny”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
2.1. w zakresie kotłów na gaz płynny:
1) wykonania projektów modernizacji kotłowni dla wszystkich instalacji,
2) dostawę i montaż 18 sztuk kotłów na gaz płynny,
3) demontaż i przekazanie mieszkańcowi starego kotła c.o. na paliwo stałe;
4) wykonanie niezbędnych otworów montażowych w celu wprowadzenia urządzeń,
5) montaż zbiornika na gaz płynny,
6) montaż kotła na gaz płynny,
7) montaż zasobnika c.w.u.,
8) montaż regulatora pogodowego,
9) weryfikacja i dostosowanie lub wykonanie układu powietrzno spalinowego i układu wentylacji,
10) podłączenie do istniejącego układu hydraulicznego c.o. oraz zasobnika cwu,
11) montaż filtroodmulnika do c.o.,
12) podłączenie zasilania elektrycznego,
13) zamurowanie otworów montażowych po wprowadzeniu urządzeń,
14) wykonanie przepustów w miejscach przejść tras przewodów przez ściany, dach lub inne przeszkody,
15) uszczelnienie przepustów,
16) wykonanie prób instalacji oraz sprawdzających prawidłowe działanie aparatury,
17) uruchomienie układu i regulacje,
18) przeszkolenie użytkowników co do zasad prawidłowej eksploatacji zamontowanego kotła na gaz płynny wraz z opracowaniem szczegółowych instrukcji obsługi i ich przekazaniem użytkownikom.
19) wykonanie innych elementów ujętych w załącznikach do SWZ, w tym w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2.2. w zakresie kotłów na gaz ziemny:
1) wykonania projektów modernizacji kotłowni dla wszystkich instalacji oraz projektów przyłączy gazowych (przejście wymaganego procesu administracyjnego) dla instalacji.
2) demontaż i przekazanie mieszkańcowi starego kotła c.o. na paliwo stałe;
3) wykonanie niezbędnych otworów montażowych w celu wprowadzenia urządzeń,
4) wykonanie przyłącza gazu ziemnego,
5) dostawę i montaż 5 sztuk kotłów na gaz ziemny,
6) montaż zasobnika c.w.u.,
7) montaż regulatora pogodowego,
8) weryfikacja i dostosowanie lub wykonanie układu powietrzno spalinowego i układu wentylacji,
9) podłączenie do istniejącego układu hydraulicznego c.o. oraz zasobnika cwu.,
10) montaż filtroodmulnika do c.o.,
11) podłączenie do przyłącza gazu ziemnego,
12) podłączenie zasilania elektrycznego,
13) zamurowanie otworów montażowych po wprowadzeniu urządzeń,
14) wykonanie przepustów w miejscach przejść tras przewodów przez ściany, dach lub inne przeszkody,
15) uszczelnienie przepustów,
16) wykonanie prób instalacji oraz sprawdzających prawidłowe działanie aparatury,
17) uruchomienie układu i regulacje,
18) przeszkolenie użytkowników co do zasad prawidłowej eksploatacji zamontowanego kotła na gaz płynny wraz z opracowaniem szczegółowych instrukcji obsługi i ich przekazaniem użytkownikom.
19) wykonanie innych elementów ujętych w załącznikach do SWZ, w tym w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
3. Przed złożeniem oferty zaleca się, aby Wykonawca przeprowadził wizje lokalne obiektów w celu oceny na własną odpowiedzialność, kosztów, ryzyka i wszystkich czynników koniecznych do przygotowania rzetelnej oferty, obejmującej wszelkie niezbędne prace przygotowawcze, zasadnicze i towarzyszące zarówno do prowadzenia robót budowlano-wykonawczych jak
również przygotowania projektu.
4. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w PFU, który stanowi (załącznik nr 1 do SWZ) integralną część SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ponieważ wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |