Budowa oświetlenia ulicznego w m. Nieborów, Al. Lipowa

Gmina Nieborów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00184256
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00184256/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-17 12:42
Lokalizacja
Nieborów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-984bc0ab-f8f1-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8341017678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUkładanie kabliInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW JOŃCZYKKozierogi, PL · lot 0
199 567,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184256 z dnia 2021-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w m. Nieborów, Al. Lipowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nieborów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148360

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Legionów Polskich 26

1.5.2.) Miejscowość: Nieborów

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-416

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468385613

1.5.8.) Numer faksu: 468385658

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nieborow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieborow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-nieborow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego w m. Nieborów, Al. Lipowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-984bc0ab-f8f1-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184256

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00019388/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa oświetlenia ulicznego w m. Nieborów, Al. Lipowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141892/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKI.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 265646,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa elektroenergetycznej kablowej linii 0,4 kV oświetlenia ulicznego Alei Lipowej w m. Nieborów, w pasie drogowym drogi powiatowej.
Inwestycja polega na budowie linii kablowej, 24 szt. słupów oświetleniowych metalowych ocynkowanych ośmiokątnych pomalowanych na kolor grafit mat., typu SX 8/4 na prefabrykowanych fundamentach betonowych B150. Wszystkie słupy należy wyposażyć w wysięgniki typu W16/1/1/1,5 dla oświetlenia drogowego, natomiast 9 szt. słupów oznaczonych na planszy projektu zagospodarowania należy dodatkowo wyposażyć w wysięgniki typu W-DUO/1 dla oświetlenia ciągu pieszego, montowane po przeciwnej stronie niż wysięgniki W16/1/1/1,5. Do oświetlenia drogowego zaprojektowano montaż 24+3 szt. opraw typu LED 65W IP66, 5700K oraz do oświetlenia ciągu pieszego zaprojektowano 9 szt. opraw typu LED 35 IP66 4000K np.: CORONA LITE wykonanych w drugiej klasie ochrony od porażeń.
Z istniejących słupów oznaczonych nr: 25, 26 i 27 należy zdemontować istniejące oprawy i zamontować oprawy typu LED 65W.
Zdemontowane istniejące słupy, kable - Wykonawca własnym kosztem i staraniem przekaże do Rejonu Energetycznego w Łowiczu (protokół zdawczo-odbiorczy), natomiast oprawy przekaże Zamawiającemu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314310-7 - Układanie kabli

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199567,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254336,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199567,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGJON Jarosław Jończyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7712734096

7.3.3) Ulica: Brak

7.3.4) Miejscowość: Kozierogi 36

7.3.5) Kod pocztowy: 97-371

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199567,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-31
2021-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane