TERMOMODERNIZACJA DACHU BUDYNKU GŁÓWNEGO STAROSTWA POWIATOWEGO W BEŁCHATOWIE WRAZ Z WYKONANIEM INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ - OS.
POWIAT BEŁCHATOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185154
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 09:57
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09108313-e9ed-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7692204721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185154 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TERMOMODERNIZACJA DACHU BUDYNKU GŁÓWNEGO STAROSTWA POWIATOWEGO W BEŁCHATOWIE WRAZ Z WYKONANIEM INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ - OS.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BEŁCHATOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648422
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pabianicka 17 lokal 19
1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44/6358601
1.5.8.) Numer faksu: 44/6358617
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-belchatowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-belchatowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_belchatowski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
TERMOMODERNIZACJA DACHU BUDYNKU GŁÓWNEGO STAROSTWA POWIATOWEGO W BEŁCHATOWIE WRAZ Z WYKONANIEM INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ - OS.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09108313-e9ed-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001593/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja dachu budynku głównego Starostwa Powiatowego w Bełchatowie wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej-OS
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121565/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 306223,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu i termomodernizacji dachu budynku głównego STAROSTWA POWIATOWEGO PRZY UL. PABIANICKIEJ 17/19 w Bełchatowie oraz wykonanie instalacji fotowoltaicznej realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego: „TERMOMODERNIZACJA DACHU BUDYNKU GŁÓWNEGO STAROSTWA POWIATOWEGO W BEŁCHATOWIE WRAZ Z WYKONANIEM INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ – OS”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 423318,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 359000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLVA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7312071077
7.3.3) Ulica: Karniszewicka 91
7.3.4) Miejscowość: Pabianice
7.3.5) Kod pocztowy: 95-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-15SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Kwoty podane w pkt 6.2, 6.3, 6.4 oraz w pkt 8.2 są kwotami brutto.| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |