Budowa trzech terenów rekreacyjno integracyjnych w msc. Gocły, Seroczyn, Żochy
Gmina Czerwin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185362
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185362/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 11:16
- Lokalizacja
- Czerwin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cb3eb13-eabf-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7582349619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185362 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa trzech terenów rekreacyjno integracyjnych w msc. Gocły, Seroczyn, Żochy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwin
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Czerwin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tysiąclecia 1
1.5.2.) Miejscowość: Czerwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-407
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297614592
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.czerwin.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa trzech terenów rekreacyjno integracyjnych w msc. Gocły, Seroczyn, Żochy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cb3eb13-eabf-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185362
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003642/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa trzech terenów rekreacyjno integracyjnych w msc. Gocły, Seroczyn, Żochy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123329/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa terenu rekreacyjno- integracyjnego w msc. Gocły - Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – integracyjnego zaprojektowano w północnejczęści działki nr 81/2 w miejscowości Gocły, gm. Czerwin, uzupełniając zagospodarowanie przestrzeni „za budynkiem” świetlicy wiejskiej, na którym istnieje przestrzeń wolna od zabudowy, porośnięta trawnikiem.
Inwestycję zaprojektowano dla potrzeb organizacji spędzania wolnego czasu młodzieży, dzieci i osobom dorosłym przebywającym w miejscowości Gocły. Zadanie inwestycyjne obejmuje swoim zakresem:
• budowę altany z grillem wyposażoną w stoły i ławki oraz
• montaż zestawu zabawowego,
• lokalizację miejsca na ognisko z ławkami wokół niego,
• zagospodarowanie zieleni urządzonej w sąsiedztwie altany
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 43089,43 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa terenu rekreacyjno- integracyjnego w msc. Seroczyn ”Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – integracyjnego zaprojektowano w północno -
zachodniej części działki nr 154 w miejscowości Seroczyn, gm. Czerwin, uzupełniając
zagospodarowanie przestrzeni „za budynkiem” świetlicy wiejskiej, na którym istnieją
urządzenia siłowni zewnętrznej, gier plenerowych oraz ławki i nasadzenia zieleni
urządzonej.
Altana będzie zlokalizowana północno – zachodniej części działki, w odległości 3,00 m od
istniejącego budynku gospodarczego i w odległości 670 cm od północnej granicy działki
ozn. nr geod. 151. Równolegle do granicy północnej w kierunku wschodnim, w odległości
16,95m od altany przewidziano strefę pod zestaw zabawowy.
Pomiędzy altaną a zestawem zlokalizowano ławkę interaktywną dla seniorów oraz dwie
ławki z oparciem, mocowane do podłoża.
Teren w sąsiedztwie altany utwardzono betonową kostką brukową. Nawierzchnię
bezpieczną w miejscu lokalizacji urządzeń zabawowych stanowi trawnik.
Inwestycję zaprojektowano dla potrzeb organizacji spędzania wolnego czasu młodzieży,
dzieci i osobom dorosłym przebywającym w miejscowości Seroczyn. Zadanie inwestycyjne
obejmuje swoim zakresem:
• budowę altany z grillem oraz
• montaż zestawu zabawowego,
• montaż ławki interaktywnej,
• montaż dwóch ławek z oparciem, montowane na stałe do podłoża, zagospodarowanie
zieleni urządzonej w sąsiedztwie altany
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 64143,09 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa terenu rekreacyjno- integracyjnego w msc. Żochy”Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – integracyjnego zaprojektowano wzdłuż południowej granicy działki, sąsiadującej z działką nr 271 w miejscowości Zaorze, gm. Czerwin, uzupełniając zagospodarowanie przestrzeni „za budynkiem” świetlicy wiejskiej.
Inwestycję zaprojektowano dla potrzeb organizacji spędzania wolnego czasu młodzieży, dzieci i osobom dorosłym przebywającym w miejscowości Żochy.
Zadanie inwestycyjne obejmuje swoim zakresem:
• budowę altany z grillem, wyposażonej w ławki i stoły oraz zielenią urządzoną przy
altanie,
• montaż bezobsługowego parku linowego,
• wyznaczenie pola gry w piłkę siatkową, wyposażonego w słupki i siatkę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 75195,12 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95000 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125000,00 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165000 PLN
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |