Rozbudowa systemu zagospodarowania wodami opadowymi na terenie miasta Płocka – etap I
GMINA - MIASTO PŁOCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186124
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186124/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 15:27
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bd873fa0-de41-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7743135712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186124 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa systemu zagospodarowania wodami opadowymi na terenie miasta Płocka – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: www.przetargi@plock.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_plock1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa systemu zagospodarowania wodami opadowymi na terenie miasta Płocka – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd873fa0-de41-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186124
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001215/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa zbiornika retencyjnego wraz z I etapem budowy dróg osiedlowych w zachodniej części Osiedla Radziwie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego infrastruktura i Środowisko 2014-2020. POIS.02.01.00-00-0006/20-00.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105999/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.44.2021.EK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia składa się z:
Zakresu minimalnego (podstawowego):
ETAP 1/1 - budowa zbiornika retencyjnego, budowa ulic: Sołdka (obecnie Żeglarska), Teligi, Szkutnicza (między ul. Zieloną, a ul. Teligi - bez sięgaczy), łącznik ul. Zielonej i Teligi, wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną.
Zakresu opcjonalnego (opcja):
ETAP 1/2 - budowa ulic: Kapitańska bez sięgacza, Szkutnicza między ul. Kapitańską i ul. Teligi oraz sięgacze ul. Szkutniczej, wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9761956,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13607662,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9761956,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HYDROPOL Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane "WASKOP" Elżbieta Wasek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710314787
7.3.3) Ulica: Targowa 10b
7.3.4) Miejscowość: Gostynin
7.3.5) Kod pocztowy: 09-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty branży elektrycznej i teletechnicznej - PHU PARTNERSTWO Dariusz Molendowski Płock
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9761956,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wskazany w sekcji 8.3) Okres realizacji zamówienia:1. Terminy realizacji przedmiotu umowy ustala się następująco:
1) Zakres minimalny (podstawowy) Etap 1/1:
a) zakończenie robót budowlanych Obiektu wraz zagospodarowaniem zielenią – zakres podstawowy ETAP 1/1, potwierdzone wpisem do dziennika budowy kierownika budowy – do 30 listopada 2022 roku,
b) przekazanie przez Wykonawcę, kompletnej dokumentacji powykonawczej (sporządzonej zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 11 do Umowy)
– 2 tygodnie od terminu określonego w lit. a),
c) uzyskanie zgody właściwego organu nadzoru budowlanego na użytkowanie
– do 31 marca 2023 roku.
2) Zakres opcjonalny (opcja) Etap 1/2:
a) zakończenie robót budowlanych Obiektu wraz zagospodarowaniem zielenią – zakres opcjonalny ETAP I/2, potwierdzone wpisem do dziennika budowy kierownika budowy – do 30 listopada 2022 roku,
b) przekazanie przez Wykonawcę, kompletnej dokumentacji powykonawczej (sporządzonej zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 11 do Umowy)
– 2 tygodnie od terminu określonego zgodnie z lit. a),
c) uzyskanie zgody właściwego organu nadzoru budowlanego na użytkowanie
– do 31 marca 2023 roku.
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |