PRZYSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ BUDYNKU GŁÓWNEGO ASP DO WYMAGAŃ OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ - ROBOTY BUDOWLANE I ELEKTRYCZNE

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00185367
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00185367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-20 11:17
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce2828e9-d988-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7240005348
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK LESKIŁódź, PL · lot 0
350 671,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185367 z dnia 2021-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZYSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ BUDYNKU GŁÓWNEGO ASP DO WYMAGAŃ OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ - ROBOTY BUDOWLANE I ELEKTRYCZNE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 121

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-726

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@asp.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.asp.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/asp.lodz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZYSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ BUDYNKU GŁÓWNEGO ASP DO WYMAGAŃ OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ - ROBOTY BUDOWLANE I ELEKTRYCZNE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce2828e9-d988-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099868/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KBZ.261.27.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje prace związane z przystosowaniem pomieszczeń budynku głównego ASP przy ul. Wojska Polskiego 121 w Łodzi do wymagań ochrony przeciwpożarowej. Zakres prac obejmuje:
1. Demontaż starych lamp oświetleniowych oraz osprzętu instalacyjnego.
2. Demontaż sufitów podwieszanych z płyt wiórowych wraz z częścią konstrukcji.
3. Demontaż i powtórny montaż czujek p-poż oraz wskaźników zadziałania czujek.
4. Wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek.
5. Wykonanie sufitu podwieszanego modułowego 60*60 cm, wypełnienie z płyt z wełny mineralnej.
6. Montaż z podłączeniem nowego oświetlenia pomieszczeń (lampy LED 60 x 60 cm i lampy rastrowe 60 x 60 cm ze świetlówkami LED min. 9W i 6500K);
7. Wykonanie ścianek działowych g-k z pokryciem obustronnym dwuwarstwowym na stelażu systemowym z wypełnieniem wełną mineralną.;
8. Naprawy ścian tynkowanych.
9. Wewnętrzne gładzie gipsowe;
10. Malowanie farbami emulsyjnymi i olejnymi.
11. Wynoszenie, wnoszenie mebli i wyposażenia na potrzeby realizacji prac.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 7,
- przedmiar robót – załącznik nr 6,
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4,
- rzuty pomieszczeń – załącznik nr 8,
- zdjęcia sufitu (stan istniejący i docelowy) – załącznik nr 9.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350671,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 594915,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350671,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Damac Jacek Leski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7280017228

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 33

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-337

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350671,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2021-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane