Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Tułowice w 2021 r.

PGL LP Nadleśnictwo Tułowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00185291
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00185291/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-20 10:56
Lokalizacja
Tułowice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32ac5705-f448-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7540005453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA OTRĘBAJaczowice 5, PL · lot 0
485 112 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185291 z dnia 2021-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Tułowice w 2021 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL LP Nadleśnictwo Tułowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530561550

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 14/14a

1.5.2.) Miejscowość: Tułowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-130

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 7746000109

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tulowice@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tulowice.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/13742/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prowadzenie gospodarki leśnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Tułowice w 2021 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32ac5705-f448-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185291

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00083598/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Tułowice w 2021 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136472/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 703502,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie będzie polegało w szczególności na:

Zamówienie będzie polegało na wykonaniu prac związanych z konserwacją i utrzymaniem dróg leśnych na terenie będącym w administracji Nadleśnictwa Tułowice. Prace będą miały charakter interwencyjny, co oznacza, że Wykonawca będzie zobowiązany do wykonywania częściowych uzupełnień nawierzchni dróg leśnych różnymi metodami w miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Zamawiający określił pięć sposobów (technologii) konserwacji i wykonywania częściowych uzupełnień nawierzchni dróg, których zastosowanie precyzowane będzie w zleceniu na podstawie, którego Wykonawca przystąpi do prac.

Obiektami, na których przewiduje się konserwację jedną z pięciu metod (technologii)są drogi leśne wewnętrzne (w tym dojazdy pożarowe). Przedmiotowe drogi posiadają nawierzchnie tłuczniowe, żużlowe, wzmacniane gruzem budowlanym oraz gruntowe. Zamawiający zastrzega możliwość łączenia kilku metod na jednym odcinku drogi (np. wbudowanie kruszywa bazaltowego z lekkim kruszywem budowlanym)

Sposoby konserwacji i uzupełnień nawierzchni dróg leśnych (utrzymanie bieżące) technologie, zakres prac) :

1. Równanie, profilowanie, wałowanie wraz ze ścięciem poboczy dróg leśnych.
2. Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych (likwidacja wyrw, zaniżeń, kolein) lekkim kruszywem budowlanym (np. EPO lub równoważny).
3. Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych (likwidacja wyrw, zaniżeń, kolein) kruszywem bazaltowym niesortowanym fr. 0-31,5mm.
4. Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych (likwidacja wyrw, zaniżeń, kolein) kruszywem bazaltowym niesortowanym fr. 0-63mm.
5. Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych (likwidacja wyrw, zaniżeń, kolein) kruszywem bazaltowym sortowanym fr. 31,5-63mm.


Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilość poszczególnych technologii (załącznik nr 2 do SWZ) w zależności od bieżących potrzeb konserwacyjno – utrzymaniowych.

W przypadku udzielenia zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 zakres robót będzie polegał na wykonaniu prac wg w/w technologii (technologii 1-5) do 50% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie takie może być udzielone w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy po uprzednich negocjacjach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 485112 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 834924 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 485112 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo¬ Usługowa KOP.COM

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 532400785

7.3.3) Ulica: Jaczowice 5

7.3.4) Miejscowość: Jaczowice

7.3.5) Kod pocztowy: 49-100

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 485112 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-31
2021-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane