Budowa drogi leśnej na działkach nr 121, 111, 126/1 i 134 Leśnictwo Szczakowa
PGL LP Nadleśnictwo Chrzanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185599
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185599/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 12:44
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-31c317e4-e87c-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6280000598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185599 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej na działkach nr 121, 111, 126/1 i 134 Leśnictwo Szczakowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL LP Nadleśnictwo Chrzanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536089
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Oświęcimska 31
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 6232340
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: chrzanow@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chrzanow.katowice.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_katowice/nadl_chrzanow/zamowienia_publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi leśnej na działkach nr 121, 111, 126/1 i 134 Leśnictwo Szczakowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31c317e4-e87c-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185599
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00086297/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi leśnej na działkach nr 121, 111, 126/1 i 134 Leśnictwo Szczakowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119633/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZB.270.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 377111,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi leśnej na działkach nr 121, 111, 126/1 i 134 Leśnictwo Szczakowa na odcinku od granicy pasa drogi powiatowej nr 6801S ul. Wilkoszyn do ścieżki rowerowej stanowiącej przedłużenie ulicy Turystycznej w Jaworznie
Projektuje się budowę drogi leśnej wywozowej o dł. odcinka 1056,3 m spełniającej wymagania drogi wewnętrznej zgodnie z przyjętymi założeniami ustalonymi przez Zamawiającego wynikającymi z konieczności utworzenia dostępu komunikacyjnego do przedmiotowego obszaru leśnego. Projektuje się standardową drogę leśną posiadającą jezdnię o nawierzchni z kruszywa łamanego szer. 3,50 m wraz z obustronnymi poboczami utwardzonymi kruszywem mineralnym o szer. 0,75 m. W ciągu drogi zaprojektowano 6 łuków kołowych o promieniach R=25, R=250, R=110, R=80, R=300 i R=35 m. Na odcinkach łuków kołowych o małych promieniach zaprojektowano odpowiednie poszerzenia jezdni od 0,30 m do 2,10 m. Nowa droga ma umożliwić przejazd pojazdów dłużycowych wraz z możliwością mijania się dwóch pojazdów w rejonie 3 projektowanych mijanek ulokowanych nie rzadziej niż 300 m. Projektuje się łączną szerokość jezdni w przekroju mijanek jako 6,00 m (bez uwzględnienia dodatkowych poszerzeń).
W km 1+0,65,80 projektuje się w ciągu istniejącego rowu przepust rurowy fi 600 mm z rur PEHD zapewniając ciągłość przepływu wód deszczowych rowem przydrożnym wzdłuż velostrady. Wraz z wykonaniem przepustu rurowego o dł. 10 m i ścianek czołowych betonowych na jego wlocie i wylocie gr. 40 cm przewiduje się przebudowę istniejącego rowu na odcinku dopływowym i odpływowym mającą na celu zmianę jego geometrii przebiegu oraz odpowiednie wyprofilowanie jego dna i skarp.
Projektowaną drogę planuje się dopasować wysokościowo do przebiegu rzędnych istniejącego terenu bez potrzeby wykonywania jakichkolwiek systemów zapewniających odwodnienie (np. rowów przydrożnych). Spływ wód deszczowych z jezdni i poboczy z uwagi na zastosowanie odpowiednich spadków podłużnych i poprzecznych zostanie skierowany na przylegający do drogi teren posiadający wystarczającą chłonność podłoża gruntowego (piaski średnioziarniste).
Zamawiający uzyskał Decyzję nr 457/2021 z dnia 17.06.2021 zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 649475,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 810324,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 649475,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Drogowo- Transportowe Stanisław Koryczan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 271226145
7.3.3) Ulica: Witeradów 166
7.3.4) Miejscowość: Witeradów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 649475,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |