Modernizacja hydroforni w Śmiłowie w ramach projektu "Budowa sieci wodociągowej na odcinku Śmiłów - Gąsawy Rządowe oraz modernizacja hydroforni w Śmiłowie
Gmina Jastrząb
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185297
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185297/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 10:58
- Lokalizacja
- Jastrząb, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1acf5aa-fa76-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7991965356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185297 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja hydroforni w Śmiłowie w ramach projektu "Budowa sieci wodociągowej na odcinku Śmiłów - Gąsawy Rządowe oraz modernizacja hydroforni w Śmiłowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jastrząb
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 5
1.5.2.) Miejscowość: Jastrząb
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-502
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jastrzab.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugjastrzab.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
ugjastrzab.bip.org.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja hydroforni w Śmiłowie w ramach projektu "Budowa sieci wodociągowej na odcinku Śmiłów - Gąsawy Rządowe oraz modernizacja hydroforni w Śmiłowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1acf5aa-fa76-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185297
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000648/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa sieci wodociągowej na odcinku Śmiłów- Gąsawy Rządowe oraz modernizacja hydroforni w Śmiłowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145129/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IT.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 493400,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja hydroforni w Śmiłowie w ramach projektu „ Budowa sieci wodociągowej na odcinku Śmiłów – Gąsawy Rządowe oraz modernizacja hydroforni w Śmiłowie” w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
Zakres robót obejmuje m.in.
1) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa uzgodnień , pozwoleń z uzyskaniem pozwolenia na budowę jak i wszelkich prac budowlano-montażowych dot. robót opisanych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) Załącznik Nr 9 do SWZ oraz niewymienionych, a koniecznych do prawidłowej realizacji zamówienia. Dokumentacja projektowa opracowana przez Wykonawcę musi być zatwierdzona przez zamawiającego, przed uzyskaniem stosownych pozwoleń budowlanych, wymaganych obowiązującym prawem. Zamawiający informuje, że posiada pozwolenie wodnoprawne dla przedmiotowego zadania oraz mapę do celów projektowych załącznik Nr 9a do SWZ.
2) wykonanie zakresu rzeczowego:
a) renowacja ujęcia Studnia nr 1 „zasadnicza:- Głębokość renowacji do 50 m p.p.t.
b) wymiana pompy głębinowej -Studnia nr 2 „ awaryjna”.
c) zabezpieczenie pomp głębinowych;
d) wymiana złoża Stacji Uzdatniania. Zakup, dostawa, montaż – zasyp do zbiorników, uruchomienie;
e) Wymiana dysz napowietrznych w zbiornikach Stacji Uzdatniania;
f) Wymiana sprężarki – sprężarka do napowietrzania dla Stacji Uzdatniania Śrubowa 3 kW 6000 obr./min. Wymiana orurowania i podłączenie do zbiorników SU;
g) Aerator do mieszania wody z powietrzem ;
h) dostawa i montaż zbiorników na wodę uzdatnioną V= 50 m³ z blachy ocynkowanej;
i) Demontaż istniejących zbiorników na wodę uzdatnioną;
j) renowacja zbiornika betonowego na wody popłuczne;
k) wody popłuczne- operat wodnoprawny, studnia chłonna, drenaż;
l) wymiana pomp poziomych do wody uzdatnionej;
ł) wymiana pomp do tłoczenia wody uzdatnionej i wód popłucznych;
m) Wymiana zaworów zwrotnych i armatury przy pompach poziomych II stopnia;
n) Wymiana kompensatorów w hydroforni do obsługi urządzeń pompowych;
o) Wymiana orurowania istniejącego
p) inne elementy ujęte w załączniku Nr 9 (PFU) do SWZ oraz Projekcie umowy stanowiącym załącznik Nr 8a do SWZ
4. Szczegółowy zakres prac (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 9 (PFU) do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42912000-2 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania cieczy
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45231112-3 - Instalacja rurociągów
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |