Przebudowa instalacji siłowej w północnej części pawilonu "A" w Zakładzie Karnym w Rawiczu
Zakład Karny w Rawiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185491
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185491/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 12:06
- Lokalizacja
- Rawicz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3697fc33-19f3-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6990008729
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185491 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa instalacji siłowej w północnej części pawilonu "A" w Zakładzie Karnym w Rawiczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Rawiczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320294
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 17-go Stycznia 28
1.5.2.) Miejscowość: Rawicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65-546-85-00
1.5.8.) Numer faksu: 65-545-42-66
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_rawicz@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zakład Karny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa instalacji siłowej w północnej części pawilonu "A" w Zakładzie Karnym w Rawiczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3697fc33-19f3-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185491
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011986/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa instalacji siłowej i sygnalizacyjno - przyzywowej w północnej części pawilonu "A" w Zakładzie Karnym w Rawiczu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym jedyna złożona oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 i art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.). Ponadto, Zamawiający poza art. 305 pkt 2 ustawy Pzp powołuje się także na art. 214 ust. 1 pkt 5, uzasadniając, że zachodzi wyjątkowa sytuacja, niewynikająca z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, a wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/P.2232.17.2021.SW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zgodnie z dostarczonym projektem i przedmiarem robót przebudowy instalacji siłowej w północnej części pawilonu „A”, o łącznej powierzchni 1978,15 m2, zlokalizowanej na terenie Zakładu Karnego w Rawiczu, przy ul. 17 Stycznia 28, położonej na działce 446/3. Po zakończeniu prac należy wykonać pomiary instalacji elektrycznej, a ewentualne zmiany w instalacji nanieść w dokumentacji powykonawczej.
Zakres rzeczowy robót budowlano-elektrycznych do wykonania zgodnie z projektem:
- wykucie bruzd pionowych w ścianach;
- wykonanie otworów w stropach;
- demontaż istniejącej instalacji elektrycznej prowadzonej w posadzkach i ścianach;
- montaż nowych puszek, przewodów;
- zamurowanie bruzd i otworów;
- odtworzenie powierzchni ścian i stropów;
- montaż tras kablowych wzdłuż oddziałów penitencjarnych;
- montaż nowej instalacji wykonanej z przewodów miedzianych prowadzonych w tynku oraz układanych
w trasach kablowych;
- montaż rozdzielnic piętrowych;
- montaż osprzętu instalacyjnego;
- wykonanie pomiarów elektrycznych;
- wykonanie dokumentacji powykonawczej;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293638,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293638,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293638,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Produkcyjno - Handlowe ELEKTRON, Edward Orłowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991010800
7.3.3) Ulica: ul. Ogrodnicza 62
7.3.4) Miejscowość: Rawicz
7.3.5) Kod pocztowy: 63-900
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293638,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |