Modernizacja kompleksu basenowego na terenie OSW "Czarna Góra" w Olkuszu w systemie "zaprojektuj i wybuduj"
Gmina Olkusz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185473
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185473/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 11:59
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed12a527-065d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6371998042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185473 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu basenowego na terenie OSW "Czarna Góra" w Olkuszu w systemie "zaprojektuj i wybuduj"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/olkusz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu basenowego na terenie OSW "Czarna Góra" w Olkuszu w systemie "zaprojektuj i wybuduj"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed12a527-065d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185473
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000615/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Modernizacja kompleksu basenowego na terenie OSW Czarna Góra w Olkuszu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162088/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KBZ.271.2.28.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych, a następnie wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych dla kompleksu niecek basenowych otwartych w Olkuszu na terenie OSW „Czarna Góra”, zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym. Zakres prac obejmuje w szczególności:
1. reprofilację niecek wraz z wypoziomowaniem rynien przelewowych
2. wymianę okładziny niecek na folię basenową z powłoką akrylową
3. wymianę zużytych elementów technologicznych wyposażenia niecek
4. rozbudowę atrakcji obiegu basenu rekreacyjnego z brodzikiem,
5. wyminę i rozbudowania automatyki basenu pływackiego i rekreacyjnego z brodzikami,
6. dostawę i montaż zbiornika przelewowego dla basenu rekreacyjnego z brodzikami,
7. dostawę i montaż pomp dla basenu rekreacyjnego z brodzikami i do pomieszczenia filtracji,
8. dostawę i montaż podziemnego pomieszczenia technicznego dla potrzeb
nowoprojektowanego wodnego placu zabaw;
Ponadto zakres prac obejmuje: Odnowienie trybuny przy basenie pływackim, schodów i tarasu przy budynku ratowników, izolację termiczną budynku szatniowego, malowanie dachów budynku szatniowego, socjalno- bytowego
i łącznika oraz inne prace szczegółowo opisane w PFU i Opisie przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43324100-1 - Urządzenia do basenów kąpielowych
45212170-8 - Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych
45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia w/w postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |