Przebudowa drogi dojazdowej w miejscowości Gnojno gm. Kutno
GMINA KUTNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187986
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187986/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 08:58
- Lokalizacja
- Kutno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a61fd8d4-f910-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7752406122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187986 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej w miejscowości Gnojno gm. Kutno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KUTNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 1
1.5.2.) Miejscowość: Kutno
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminakutno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminakutno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.gminakutno.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej w miejscowości Gnojno gm. Kutno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a61fd8d4-f910-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187986
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002545/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi dojazdowej w miejscowości Gnojno dz. ew. nr 154
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141638/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.12.2021.PP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 315897,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego: Przebudowa drogi dojazdowej w miejscowości Gnojno gm. Kutno.
2. Rodzaj zamówienia: roboty budowlane.
3. Opis przedmiotu zamówienia:
3.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dojazdowej w miejscowości Gnojno
Zakres robót przewidzianych niniejszym przedmiotem zamówienia obejmuje:
3.1.1. korytowanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni przy wyjściu poza pas jezdny;
3.1.2. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego przy wyjściu poza pas jezdny;
3.1.3. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego na istniejącym pasie jezdnym;
3.1.4. wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego;
3.1.5. wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego;
3.1.6. wzmocnienie poboczy kruszywem łamanym wraz z zagęszczeniem.
3.2. Miejsce wykonywania przedmiotu umowy: działka nr 154 i 83 w obrębie ewidencyjnym Gnojno, gmina Kutno.
4. Szczegółowy zakres robót określają specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, dokumentacje techniczne, przedmiar robót, rysunki, organizacja ruchu oraz umowa, stanowiące załączniki SWZ.
5. Wykonawca robót ponosi całkowitą odpowiedzialność za jakość wykonywanych robót oraz jakość zastosowanych materiałów.
6. Wykonawca winien stosować obowiązujące dla takich obiektów przepisy BHP i Ppoż. Oraz zachować szczególne środki ostrożności przy realizacji zamówienia, jak również minimalizować negatywne skutki wykonywania robót budowlanych, dla mieszkańców okolicznych gospodarstw domowych.
7. Wykonawca zobowiązany jest do uporządkowania terenu po zakończeniu budowy.
8. Wykonawca jako wytwórca odpadów w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 32) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2021 r., poz. 779 ze zm.) o odpadach ma obowiązek zagospodarowania (wywozu i utylizacji) na własny koszt odpadów powstałych podczas realizacji Przedmiotu zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
9. Wykonawca będzie zobowiązany do zabezpieczenia placu budowy oraz opracowania i przedstawienia Zamawiającemu projektu organizacji budowy (tymczasowa organizacja ruchu na czas realizacji zamówienia) w ciągu 7 dni od daty zawarcia umowy, a także jego uzgodnienia z Zamawiającym i wdrożenia. Przy opracowywaniu tymczasowej organizacji ruchu Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić dostęp do placu budowy dla ciężkiego sprzętu budowlanego przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznych ciągów komunikacyjnych pieszych oraz płynności ruchu drogowego, a w szczególności bezpieczeństwa osób znajdujących się w pobliżu placu budowy.
10. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 36 miesięcznej gwarancji i rękojmi na wykonane prace, zamontowane urządzenia i wykorzystane materiały liczonej od dnia protokolarnego odbioru końcowego prac budowlanych.
11. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45233140-2 Roboty drogowe
12. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu województwa łódzkiego (Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297841,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384011,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 297841,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 775-260-95-69
7.3.3) Ulica: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Kutno
7.3.5) Kod pocztowy: 99-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 297841,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-04SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin wykonania przedmiotu umowy:a) od dnia podpisania niniejszej umowy;
b) zakończenie robót nastąpi w terminie nie później niż do 04 października 2021 roku.
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |