Modernizacja/przebudowa/remont 7 mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali.

Gmina Trzebinia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00187656
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00187656/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-21 14:58
Lokalizacja
Trzebinia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04e62170-f361-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6282260122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

Zakład Remontowo-Budowlany "REM-DAR" Zbigniew KosowskiZagórze, PL · lot 0
145 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187656 z dnia 2021-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja/przebudowa/remont 7 mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 0327111046, 0327111045

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/umtrzebinia,a,1971916,modernizacja-przebudowaremont-7-mieszkan-przeznaczonych-na-najem-socjalny-lokali-brrif271572021.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja/przebudowa/remont 7 mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04e62170-f361-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187656

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001659/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Modernizacja/przebudowa/remont mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133445/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BR.RIF.271.57.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 150127,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja/przebudowa/remont 7 mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali
w zakresie:
1. Lokal nr 40 przy ul. Grunwaldzkiej 97A w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
b. przedmiar robót

2. Lokal nr 18 przy ul. Grunwaldzkiej 97A w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
b. przedmiar robót

3. Lokal nr 19 przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 55 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
b. przedmiar robót

4. Lokal nr 4 przy ul. Kościuszki 23 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
b. przedmiar robót

5. Lokal nr 5 przy ul. Kościuszki 23 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
b. przedmiar robót

6. Lokal nr 8 przy ul. Kościuszki 25 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
b. przedmiar robót

7. Lokal nr 8 przy ul. Kościuszki 126 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
b. przedmiar robót

Zakres prac oraz odpowiedzialność Wykonawcy w zakresie objętym proponowaną ceną ofertową obejmuje również:
a. organizację, zagospodarowanie i utrzymanie zaplecza budowy, roboty przygotowawcze i porządkowe;
b. zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych odbiorów;
c. ponoszenie kosztów związanych ze zużyciem wody i energii elektrycznej na potrzeby budowy;
d. zapewnienie na terenie budowy należytego ładu i porządku, przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie terenu budowy w stanie wolnym od przeszkód komunikacyjnych;
e. zapewnienie i ponoszenie kosztów związanych z usunięciem oraz składowaniem odpadów powstałych w czasie realizacji przedmiotu zamówienia;
f. po zakończeniu robót uporządkowaniu terenu w terminie nie późniejszym niż termin odbioru przedmiotu zamówienia;
g. odpowiedzialność za wszelkie szkody i straty, które spowoduje w czasie trwania prac przy realizacji zadania od daty ich rozpoczęcia do daty odbioru ostatecznego.
Wykonawca udzieli na zrealizowane roboty budowlane minimum 36 miesięcznej gwarancji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156470,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany REM-DAR Zbigniew Kosowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6281378382

7.3.3) Ulica: Piłsudskiego 30

7.3.4) Miejscowość: Zagórze

7.3.5) Kod pocztowy: 32-555

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane