„Budowa kotłowni opalanej gazem ziemnym w pałacu przy ul. Wojska Polskiego 67 w Trzebiatowie”
GMINA TRZEBIATÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185943
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185943/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 14:23
- Lokalizacja
- Trzebiatów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1752adb-f4f6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8571922079
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185943 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa kotłowni opalanej gazem ziemnym w pałacu przy ul. Wojska Polskiego 67 w Trzebiatowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIATÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Trzebiatowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684611
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzebiatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 913872984
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebiatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.trzebiatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebiatow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa kotłowni opalanej gazem ziemnym w pałacu przy ul. Wojska Polskiego 67 w Trzebiatowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1752adb-f4f6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185943
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005052/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa kotłowni w Pałacu w Trzebiatowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137418/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 164474,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kotłowni gazowej wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczenia technicznego na cel kotłowni gazowej w budynku Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury, dz.nr 135/9, obręb Trzebiatów 5.
2. W zakresie zamówienia jest przede wszystkim montaż kotła kondensacyjnego o wysokim poziomie technicznym, wysokiej sprawności, trwałości, technologicznie odpowiadającym dzisiejszym standardom. Dla zabezpieczenia potrzeb cieplnych dobrano kocioł wodny, niskotemperaturowy o mocy cieplnej 100 kW (sztuk 2).
3. Ponadto, należy wykonać:
- podłogę z materiałów niepalnych - z terakoty, z 1 % spadkiem w kierunku studzienki schładzającej,
- ściany w kotłowni wyłożyć glazurą,
- sufit pomalować farbą niepylącą np. emulsją,
- wszystkie przejścia instalacji przez przegrody budowlane kotłowni uszczelnić materiałem o odporności ogniowej minimum 60 minut.
4. Kotłownię należy wyposażyć w oświetlenie sztuczne o średnim natężeniu nie mniejszym niż 150 Lx. Przewidzieć co najmniej jedno gniazdo wtykowe do światła o napięciu nie mniejszym niż 24 V oraz co najmniej jedno gniazdo wtykowe o napięciu 220V. Wyłącznik główny przeznaczony do odcięcia dopływu energii elektrycznej umieścić poza kotłownią, w miejscu łatwo dostępnym. Doprowadzić energię elektryczną do programatora oraz pomp. Kocioł i pozostałe urządzenia kotłowni podłączyć zgodnie z DTR urządzeń.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 8 do SWZ, zawierający:
a) Projekt budowlany;
b) Przedmiar robót – materiał pomocniczy;
c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (zwana dalej: „STWiOR”);
d) Decyzja nr 213/2021 – pozwolenie na budowę z 24.05.2021 r. wydana przez Starostę Powiatu Gryfickiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hit System Krysztofiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005475280
7.3.3) Ulica: Letnia 12
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-813
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |