Remont nawierzchni drogi leśnej Arłamów - Paportno nr inw. 242/526 w leśnictwie Turnica i Leszczyny Nadleśnictwo Bircza Etap I km 0+000-4+700
NADLEŚNICTWO BIRCZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185762
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185762/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 13:28
- Lokalizacja
- Stara Bircza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef16b3c8-058e-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7950010169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185762 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni drogi leśnej Arłamów - Paportno nr inw. 242/526 w leśnictwie Turnica i Leszczyny Nadleśnictwo Bircza Etap I km 0+000-4+700
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO BIRCZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650502296
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 99
1.5.2.) Miejscowość: Stara Bircza
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-740
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bircza@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_krosno/nadl_bircza
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bircza1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni drogi leśnej Arłamów - Paportno nr inw. 242/526 w leśnictwie Turnica i Leszczyny Nadleśnictwo Bircza Etap I km 0+000-4+7002.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef16b3c8-058e-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185762
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007356/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont nawierzchni tłuczniowej drogi Arłamów-Paportno wraz z renowacją odwodnienia powierzchniowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160606/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 477064,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowo-konserwacyjnych nawierzchni tłuczniowej drogi leśnej nr 242/526 w Leśnictwie Turnica oraz Leszczyny o długości 6250,0m, Etap I km 0+000-4+700. Droga przebiega przez kompleks leśny należący do Skarbu Państwa a będący w zarządzie PGL LP Nadleśnictwo Bircza.
Zlokalizowana jest w województwie podkarpackim, powiat przemyski, gmina Fredropol obręb 0014 Makowa dz. ewid. 516, 517, 518, 519, 520, obręb 0022 Sopotnik dz. ewid. 115, 116, 118, 119, 0018, obręb Paportno dz. ewid. 79, 80, 82, 83, 85, 87, w Nadleśnictwie Bircza, Leśnictwo Turnica i Leszczyny.
Zakres remontu drogi leśnej obejmuje:
• Wytyczeniu osi drogi wraz z odcinkami do remontu.
• Ścięcie zawyżonych poboczy na całej dł. remontowanego odcinka z zachowaniem spadku poprzecznego min. 6% na zewnątrz jezdni,
• doziarnienie tj. dołożenie materiału kamiennego w miejscach ubytków – szacunkowa ilość kruszywa została określona w przedmiarze robót i stanowi ona ilość potrzebną do uzupełnienia lokalnych ubytków i zaniżeń jezdni drogi leśnej,
• Roboty polegające na spulchnieniu sprzętem mechanicznym istniejącej nawierzchni jezdni, profilowaniu nawierzchni wraz z kształtowaniem do właściwych spadków poprzecznych jezdni ( daszkowy min. 3,0% od osi drogi),
• Zagęszczenie wstępnie wyprofilowanej nawierzchni wraz z zachowaniem wilgotności mieszanki zagęszczanej optymalnej,
• Wykonanie wodospustów poprzecznych PCV w nawierzchni drogi na odcinkach o dużych spadkach podłużnych.
• Oczyszczenie istniejących przepustów pod zjazdami i pod drogą wraz z rowami dochodzącymi
Przekrój poprzeczny drogi daszkowy ze spadkiem 3,0% na zewnątrz drogi, pobocza ze spadkiem 6%. Przekrój jednostronny na łuku o wartości min. 4,0%.
Klasa techniczna drogi D, prędkość projektowa 30km/h, kategoria ruchu KR-1, obciążenie nawierzchni 10t na oś.
3. Szczegółowy opis zamówienia określony został w dokumentacji projektowej (załącznik nr 2 do SWZ), w skład, której wchodzi:
1) Dokumentacja wykonawcza,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
3) Przedmiary Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 352094,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 519352,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 352094,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Drogowy Tadeusz Popek Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922114715
7.3.3) Ulica: Rozbórz Długi 57A
7.3.4) Miejscowość: Pruchnik
7.3.5) Kod pocztowy: 37-560
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 352094,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |