Wykonanie dodatkowego zasilania lokali nr 6/7 i 8 w panele fotowoltaiczne w budynku mieszkalnym przy ul. Włókienniczej 64/66 w Warszawie.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185898
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185898/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 14:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87bb9d26-00db-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9520007786
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185898 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dodatkowego zasilania lokali nr 6/7 i 8 w panele fotowoltaiczne w budynku mieszkalnym przy ul. Włókienniczej 64/66 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010836340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trakt Lubelski 353
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-667
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wwer.zgn@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgn-wawer.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
zgn-wawer.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiącym własność lub współwłasność m.st Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dodatkowego zasilania lokali nr 6/7 i 8 w panele fotowoltaiczne w budynku mieszkalnym przy ul. Włókienniczej 64/66 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87bb9d26-00db-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185898
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005708/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.54 Wykonanie dodatkowego zasilania lokali w panele fotowoltaiczne ul. Włókiennicza 64/66 m 6/7 i 8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154326/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ/441/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na montażu instalacji fotowoltaicznych dla 2 lokali znajdujących się w budynkach mieszkalnych, administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy. Dokładne lokalizacje i moc instalacji fotowoltaicznych zawiera Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Przedmiotem zamówienia jest także uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód i dokumentów niezbędnych do przyłączenia instalacji fotowoltaicznych zamontowanych w 2 lokalach do systemu elektroenergetycznego.
Wszelkie roboty budowlane nalezy wykonać zgodnie z:
- kosztorysami ofertowymi
- Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót;
- Wymaganiami Zamawiającego ujętymi w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |