Przebudowa nawierzchni drogi leśnej nr 220/378 „Krapkowianka” w Leśnictwach Ochodze, Przysiecz, Wybłyszczów”– ETAP I
PGL LP Nadleśnictwo Prószków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185934
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 14:22
- Lokalizacja
- Prószków, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67b6d52b-0a1c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7540005476
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185934 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa nawierzchni drogi leśnej nr 220/378 „Krapkowianka” w Leśnictwach Ochodze, Przysiecz, Wybłyszczów”– ETAP I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL LP Nadleśnictwo Prószków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530562532
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: opolska 11
1.5.2.) Miejscowość: Prószków
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-060
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 77 464 80 22
1.5.8.) Numer faksu: +48 77 464 80 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: proszkow@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://proszkow.katowice.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa nawierzchni drogi leśnej nr 220/378 „Krapkowianka” w Leśnictwach Ochodze, Przysiecz, Wybłyszczów”– ETAP I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67b6d52b-0a1c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00080870/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi leśnej Krapkowianki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164714/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.3.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 520444 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą „Przebudowa nawierzchni drogi leśnej nr 220/378 „Krapkowianka” w Leśnictwach Ochodze, Przysiecz, Wybłyszczów”.– ETAP I”
3.2. Lokalizacja inwestycji:
województwo opolskie,
powiat opolski,
gmina Prószków,
leśnictwo Przysiecz
3.3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Składana oferta musi obejmować pełen zakres przedmiotu zamówienia.
3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące dokumenty:
1) Projekt wykonawczy – załącznik nr 10 do SWZ;
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót –załącznik nr 11 do SWZ;
3) Przedmiar robót – załącznik nr 12 do SWZ.
W zakresie niniejszego zamówienia należy wykonać:
1) wytyczeniu podstawowych elementów drogi,
2) karczowaniu pozostałych korzeni i krzewów wraz z zagospodarowaniem.
3) zdjęciu warstwy humusu na poboczach i bliskim sąsiedztwie drogi w zasięgu planowanych robót drogowych
4) oczyszczeniu skarp, poboczy i dna rowów z istniejących zarośli,
5) oczyszczeniu/odtworzeniu wskazanych istniejących rowów przydrożnych i poprzecznych z wyprofilowaniem skarp,
6) remoncie poprzez wymianę istniejących przepustów pod zjazdami na drogi boczne,
7) wykonaniu stabilizacji istniejącej podbudowy tłuczniowej drogi leśnej spoiwem hydraulicznym o Rm=5,0 MPa,
8) wykonaniu podbudowy z kruszywa naturalnego łamanego 0/63mm o grubości 20cm na zjazdach i mijankach,
9) wykonaniu nawierzchni jezdni, zjazdów i mijanek drogi leśnej z mieszanki kruszywa naturalnego łamanego 0/31,5mm o grubości 10cm wraz z zamiałowaniem frakcją 0/4 do 0/8 mm gr. 0,5-1,0cm,
10) wykonaniu poboczy z kruszywa 0/31,5 wraz z zagęszczeniem na całym odcinku po obu stronach drogi Is min. 0,98,
11) porządkowaniu terenu przyległego po prowadzonych robotach,
12) przebudowie zjazdów z drogi wojewódzkiej nr 414,
13) umieszczenie luster drogowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejsza oferta jest wyższa od kwoty jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 843381,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 936217,75 PLN
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |