Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych dla zadania "Budowa kanalizacji sanitarnej w Rozalinie"
GMINA SŁUPCA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186049
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186049/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 14:54
- Lokalizacja
- Słupca, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94c95117-e2ed-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6671764408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186049 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych dla zadania "Budowa kanalizacji sanitarnej w Rozalinie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPCA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 16
1.5.2.) Miejscowość: Słupca
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632743676
1.5.8.) Numer faksu: 632743676
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaslupca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaslupca.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.gminaslupca.pl/zamowienia/pokaz/18431.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych dla zadania "Budowa kanalizacji sanitarnej w Rozalinie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94c95117-e2ed-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186049
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00018888/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych dla zadania "Budowa kanalizacji sanitarnej w Rozalinie" w formule "zaprojektuj i wybuduj"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111367/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1672000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Budowa kanalizacji sanitarnej w Rozalinie”. Na planowane zamierzenie inwestycyjne Zamawiający uzyskał dofinansowanie z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej sieci kanalizacji sanitarnej w Rozalinie wraz z przepompowniami i włączeniem w istniejącą sieć kanalizacji sanitarnej, wykonanie robót budowlanych na podstawie w/w dokumentacji wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji.
Przedmiot zamówienia należy wykonać w dwóch etapach:
I etap – wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej, uzyskanie wszelkich uzgodnień, opinii oraz decyzji niezbędnych do budowy infrastruktury, o której mowa w Program Funkcjonalno-Użytkowy (dalej zwany PFU).
II etap – wykonanie robót budowlanych wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczej.
Realizacja zamówienia wymaga zaprojektowania i wykonania następujących elementów:
- sieci kanalizacji grawitacyjnej sanitarnej o długości do 1380 m,
- kanalizacji sanitarnej tłocznej fi 110 o łącznej długości do 2300 m,
- 1 pompowni sieciowej,
- przykanalików do granic posesji zamieszkałych.
Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: Program Funkcjonalno-Użytkowy, który stanowi załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2197500,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4000004,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2197500,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAWO Infrastruktura Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368127971
7.3.3) Ulica: Targowa
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-043
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2197500,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
-| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |