Przebudowa drogi gminnej 102220E w miejscowości Woźniaków, gmina Kutno cz. I.
GMINA KUTNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187991
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187991/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 09:00
- Lokalizacja
- Kutno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f355dc43-f912-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7752406122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187991 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej 102220E w miejscowości Woźniaków, gmina Kutno cz. I.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KUTNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 1
1.5.2.) Miejscowość: Kutno
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminakutno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminakutno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.gminakutno.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej 102220E w miejscowości Woźniaków, gmina Kutno cz. I.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f355dc43-f912-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187991
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002545/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebuda drogi gminnej 102220E w miejscowości Woźniaków, gm. Kutno cz. I dz. ew. nr 239 obręb Woźniaków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141727/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.13.2021.PP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 373827,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego: Przebudowa drogi gminnej 102220E w miejscowości Woźniaków, gmina Kutno cz. I.
2. Rodzaj zamówienia: roboty budowlane.
3. Opis przedmiotu zamówienia:
3.1. Przedmiotem niniejszego zadania jest przebudowa drogi gminnej 102220E w miejscowości cz. I gm. Kutno. Zakres robót przewidzianych niniejszym projektem obejmuje:
3.2. korytowanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni przy wyjściu poza pas jezdny
3.3. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego przy wyjściu poza pas jezdny
3.4. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego na istniejącym pasie jezdnym
3.5. wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
3.6. wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
3.7. wzmocnienie poboczy kruszywem łamanym wraz z zagęszczeniem
3.8. sposób realizacji robót musi być zgodny z technologią właściwą dla ich wykonania. Wszelkie wątpliwości bądź propozycje rozwiązań zamiennych winny być zgłaszane i uzgadniane z Zamawiającym oraz z Inspektorem nadzoru inwestorskiego wyznaczonym przez Zamawiającego.
3.9. Miejsce wykonywania przedmiotu umowy: działka nr 239, 169, obręb: 0006 - Woźniaków jednostka ewidencyjna: Kutno.
4. Szczegółowy zakres robót określają specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, dokumentacje techniczne, przedmiar robót, rysunki, organizacja ruchu oraz umowa, stanowiące załączniki SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378823,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 458459,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378823,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 775-260-95-69
7.3.3) Ulica: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Kutno
7.3.5) Kod pocztowy: 99-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378823,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-04SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin wykonania przedmiotu umowy:a) od dnia podpisania niniejszej umowy;
b) zakończenie robót nastąpi w terminie nie później niż do 04 października 2021 roku.
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |