Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Władysławowo
Gmina Opinogóra Górna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185652
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185652/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 12:56
- Lokalizacja
- Opinogóra Górna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7a7e41e-eece-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5661868809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185652 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Władysławowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Opinogóra Górna
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Opinogóra Górna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Z. Krasińskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Opinogóra Górna
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-406
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236736110
1.5.8.) Numer faksu: 236736110
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugopinogoragorna@bip.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugopinogora.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Władysławowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7a7e41e-eece-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185652
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000123/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Władysławowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130293/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIOŚ.Z.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 219591,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania jest przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Władysławowo dz. nr 118/11 na odcinku od km 0+000 do km 0+153.
Zakres robót obejmuje:
1) roboty pomiarowe;
2) roboty ziemne;
3) wykonanie podbudowy (profilowanie i zagęszczenie podłoża, podbudowa z kruszywa naturalnego grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm, dolna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego grubość warstwy po zagęszczeniu 15 cm, górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego grubość warstwy po zagęszczeniu 8 cm);
4) wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-asfaltowych – 5 + 4 cm;
5) wykonanie poboczy (pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5 mm grubość warstwy po zagęszczeniu 9 cm, dolna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego 8-16 mm w otulinie geowłókniny grubość warstwy po zagęszczeniu 33 cm);
6) ustawienie znaków drogowych.
Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do swz:
Załącznik Nr 4 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
Załącznik Nr 5 Projekt wykonawczy
Załącznik Nr 6 Przedmiar robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130486,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250424,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167725,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.U.H. „MARBUD” mgr inż. Mariusz Piętka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 40460411
7.3.3) Ulica: Reutta
7.3.4) Miejscowość: Ciechanów
7.3.5) Kod pocztowy: 06-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167725,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |