Przebudowa chodników wraz z robotami towarzyszącymi na ulicach gminnych będących w zarządzie Zamawiającego - zamówienie uzupełniające
Zarząd Dróg Miejskich w Pabianicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185717
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00185717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 13:16
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3bad6a7-fde6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7312053808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00185717 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa chodników wraz z robotami towarzyszącymi na ulicach gminnych będących w zarządzie Zamawiającego - zamówienie uzupełniające
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Pabianicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365914881
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warzywna 1
1.5.2.) Miejscowość: Pabianice
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: (42) 215-97-72
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdm.pabianice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdm.pabianice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zdm.pabianice.pl/przetarg/10127/8-zdm-20211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa chodników wraz z robotami towarzyszącymi na ulicach gminnych będących w zarządzie Zamawiającego - zamówienie uzupełniające2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3bad6a7-fde6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011724/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa chodników wraz z robotami towarzyszącymi na ulicach gminnych będących w zarządzie Zamawiającego - zamówienie uzupełniające
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149234/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawą wszczęcia postępowania jest art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 19 września 2019 roku – Pzp (Dz. U. 2019, poz. 2019 z póź. zm.). Zamówienie podstawowe zostało wszczęte w trybie podstawowym - wariant 1 pn. Przebudowa chodników wraz z robotami towarzyszącymi na ulicach gminnych będących w zarządzie Zamawiającego. Jego przedmiotem było wykonanie wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową chodników wraz z robotami towarzyszącymi na ulicach gminnych będących w zarządzie Zamawiającego. W dniu 25.02.2021 roku w BZP pod nr 2021/BZP 00010966/01 zostało opublikowane ogłoszenie o zamówieniu, w którym (pkt 4.2.14.)), przewidziano udzielenie zamówienia podobnego do wysokości 50 % wartości zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu robót budowlanych o podobnym charakterze.
Podobny zapis zawarty został również w SWZ. Zamówienia podstawowego udzielono w dniu 07.04.2021 roku. Tak więc wszystkie wymogi ustawowe zostały dochowane.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 8/ZDM/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 98397,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową chodników wraz z robotami towarzyszącymi na ulicach gminnych będących w zarządzie Zamawiającego według poniższego wykazu:
- ul. ODRODZENIA, strona południowa o powierzchni ok. 598 m2
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
- roboty rozbiórkowe,
- wywóz gruzu,
- roboty ziemne gł. 35 i 10 cm z wywozem urobku na odl. do 5 km - 713 m2
- ustawienie krawężnika 15x30x100 cm na ławie betonowej z oporem (Beton B-15) - 328 m,
- wykonanie podbudowy z kruszywa gr. 15 cm - 79 m2
- ułożenie kostki brukowej gr. 8 cm na podsypce cementowo – piaskowej gr. 5 cm (Stabilizacja 5 MPa) - 598 m2
- ustawienie obrzeży 8x30x100 cm - 237 m
- regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych:
studnie telefoniczne – 2 szt.
zawory wodociągowe i gazowe – 2 szt.
- wykonanie projektu tymczasowej organizacji ruchu - 1 kpl
- wykonanie i montaż tablicy informacyjnej (według wytycznych zawartych w dalszej części dokumentu) - 1 szt.
3. Zakres prac szczegółowo określa dokumentacja projektowo – kosztorysowa, na która składają się:
a) Dokumentacja techniczna - załącznik do opisu przedmiotu zamówienia,
b) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik do opisu przedmiotu za-mówienia,
c) Przedmiary robót - załącznik do opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 121000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TISTRA BRUK Dariusz Dłubak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 731-17-92-107
7.3.3) Ulica: Szynkielew 71a
7.3.4) Miejscowość: Pabianice
7.3.5) Kod pocztowy: 95-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 121000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |