Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. 3 Maja 30 w Gostyninie
Gmina Miasta Gostynina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186043
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186043/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 14:53
- Lokalizacja
- Gostynin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7f1a9a7-0bc7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9710664961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186043 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego
przy ul. 3 Maja 30 w Gostyninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gostynina
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015431
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 26
1.5.2.) Miejscowość: Gostynin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gostynin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gostynin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gostynin.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnegoprzy ul. 3 Maja 30 w Gostyninie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7f1a9a7-0bc7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186043
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003953/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. 3 Maja 30 w Gostyninie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167555/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 271.1.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2709490,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. 3 Maja 30 w Gostyninie.
Zakres robót obejmuje między innymi:
1) budowę budynku mieszkalnego,
2) wykonanie zagospodarowania terenu działek nr ewid. 3132, 3130/2, 3130/3 zgodnie z projektem,
3) usunięcie karpin drzew,
4) rozbiórkę ściany w granicy działki,
5) budowę przyłączy wodociągowego i kanalizacji sanitarnej do budynku,
6) budowę parkingów i utwardzeń,
7) budowę altany śmietnikowej,
8) budowę kanalizacji wód opadowych wraz ze zbiornikiem
9) prace porządkowe, ogrodnicze (w tym wykonanie trawników na całym niezabudowanym terenie działki nr ewid. 3132).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji na zadanie pn.: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. 3 Maja 30 wGostyninie wpłynęła 1 oferta. Jej cena przewyższa kwotę, którą Gmina Miasta Gostynina, jako Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 1.177.009,08 zł. Z uwagi na fakt, że Zamawiający nie może zwiększyć posiadanych środków do ceny najkorzystniejszej oferty, unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3886500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3886500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |