Modernizacja dwóch sal porodowych i sali zabiegowej na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym z Pododdziałem Porodowym w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00186314
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00186314/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-21 08:16
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-30deb774-0716-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7811618944
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186314 z dnia 2021-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dwóch sal porodowych i sali zabiegowej na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym z Pododdziałem Porodowym w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292209

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juraszów 7/19

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-479

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: minska@lutycka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutycka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.lutycka.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dwóch sal porodowych i sali zabiegowej na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym z Pododdziałem Porodowym w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30deb774-0716-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186314

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00018752/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Modernizacja dwóch sal porodowych i sali zabiegowej na Oddziale Położniczo - Ginekologicznym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162481/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZW/DZP/52/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Prace na oddziale prowadzone będą w godz. 7:30 – 17:00, natomiast prace głośne, tj. kucie, wiercenie, mogą być prowadzone w godz. uzgodnionych z Działem Technicznym. Całość prac będzie prowadzona podczas funkcjonowania oddziału szpitalnego z uwzględnieniem nie zakłóconej pracy pracowników Szpitala oraz biorąc pod uwagę dobro pacjentów. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia rejonu prowadzenia prac aby nie dopuścić do zabrudzeń korytarzy i zapewnia całodzienne utrzymanie czystości. Wszelkiego rodzaju odpady budowlane muszą zostać zutylizowane z obowiązującymi przepisami. Po zakończonych pracach należy wykonać i przedstawić wyniki pomiarów instalacji elektrycznej w remontowanych pomieszczeniach. Etapy prac każdorazowo będą uzgadniane z Działem Technicznym Szpitala.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia, na zasadach zawartych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
2021-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane