Remont drogi powiatowej nr 1248W Gołotczyzna – Zawady – Nowe Miasto
Powiatowy Zarząd Dróg w Ciechanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186323
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186323/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 08:21
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4099f71-0aed-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5661677009
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186323 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1248W Gołotczyzna – Zawady – Nowe Miasto
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Ciechanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mazowiecka 7
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236725414
1.5.8.) Numer faksu: 236725414
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@pzd-ciechanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdciechanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
pzdciechanow.pl; miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 1248W Gołotczyzna – Zawady – Nowe Miasto2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4099f71-0aed-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186323
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003748/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 „Remont drogi powiatowej nr 1248W Gołotczyzna – Zawady – Nowe Miasto”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.231.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 186991,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Zadanie dotyczy ul. Aleksandra Świętochowskiego – działka nr ewidencyjny 33/2 na odcinku od ul. Ciechanowskiej (DP Nr 2421W) do skrzyżowania z ul. Piwną w Gołotczyźnie – odcinek o długości około 650m.
2) Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) frezowanie korekcyjne nawierzchni grub. 3 - 4cm
b) uzupełnienie ubytków w nawierzchni
c) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S 50/70 grub. 4cm
d) ścięcie pobocza na szer. 1,0 m na całym odcinku
e) uzupełnienie pobocza kruszywem łamanym 0/31,5mm grub. 15cm szerokość 1,0m
f) oczyszczenie ścieku przykrawężnikowego i chodnika
g) oczyszczenie i odmulenie rowu wraz z profilowaniem skarp na odcinku od ul. Ciechanowskiej do przepustu pod koroną drogi – długość ok. 450mb
h) obsianie skarp rowu trawą
i) przy bocznym wejściu do muzeum:
• wymiana istniejących krawężników na oporniki betonowe 12x25cm – ok. 70mb
• uzupełnienie dojścia i dojazdu do bocznej furtki muzeum kruszywem łamanym 31,5/63mm – ok. 260m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważnione zostało na podst. art. 255 pkt 3 wyżej wymienionej ustawy, zgodnie z którym "Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty".W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie do Zamawiającego wpłynęły 2 oferty. Ceny obydwu ofert znacznie przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 177 000,00 zł (słownie: sto siedemdziesiąt siedem tysięcy złotych 00/100). Jednocześnie Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, dlatego postępowanie należało unieważnić.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299074,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319057,08 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
nie dotyczy| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |