ROBOTY BUDOWLANE: 1. REMONT POMIESZCZEŃ W BUDYNKU NR 90 WARSZAWA - WESOŁA 2. NAPRAWA BOCZNICY KOLEJOWEJ WBK 113 Z WYMIANĄ PODKŁADÓW WARSZAWA - REMBERTÓW 3. REMONT BUDYNKU NR 167 WARSZAWA - WESOŁA
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186343
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186343/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 08:31
- Lokalizacja
- Zegrze, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f276d016-f500-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5361902991
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie budowy kolei i systemów transportuRoboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
ARTUR WIERBIŁOWICZJózefów, PL · lot 1
292 877,94 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186343 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE:
1. REMONT POMIESZCZEŃ W BUDYNKU NR 90 WARSZAWA - WESOŁA
2. NAPRAWA BOCZNICY KOLEJOWEJ WBK 113 Z WYMIANĄ PODKŁADÓW WARSZAWA - REMBERTÓW
3. REMONT BUDYNKU NR 167 WARSZAWA - WESOŁA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142917040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Juzistek 2
1.5.2.) Miejscowość: Zegrze
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-131
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw4809.zp@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.26wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/26wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROBOTY BUDOWLANE:1. REMONT POMIESZCZEŃ W BUDYNKU NR 90 WARSZAWA - WESOŁA
2. NAPRAWA BOCZNICY KOLEJOWEJ WBK 113 Z WYMIANĄ PODKŁADÓW WARSZAWA - REMBERTÓW
3. REMONT BUDYNKU NR 167 WARSZAWA - WESOŁA
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f276d016-f500-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186343
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00019489/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty budowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136506/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/56/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 359165,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. REMONT POMIESZCZEŃ W BUDYNKU NR 90 WARSZAWA - WESOŁASzczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawarto (odpowiednio dla części) w :
1) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót:
dla części nr 1 - Remont pomieszczeń w budynku nr 90 w kompleksie Warszawa - Wesoła - zał. nr 2a do umowy,
2) Przedmiarze Robót- Ślepym Kosztorysie:
dla części nr 1 - Remont pomieszczeń w budynku nr 90 w kompleksie Warszawa - Wesoła - zał. nr 2a do SWZ, do przedmiaru załączony jest rysunek rozdzielni - E2, stanowiący podstawę do wyceny pierwszej pozycji kosztorysu.
Zamawiający wyznacza termin zebrania, celem przeprowadzenia wizji lokalnej oraz możliwości zadawania pytań dotyczących treści SWZ (odpowiednio dla części):
1) dla części nr 1 - na dzień 12.08.2021 r. o godzinie 09:00 Miejsce zbiórki: ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła,
2. Zamawiający nie przewiduje dodatkowych terminów na przeprowadzenie wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.5.) Wartość części: 96328,66 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. NAPRAWA BOCZNICY KOLEJOWEJ WBK 113 Z WYMIANĄ PODKŁADÓW WARSZAWA - REMBERTÓW1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawarto (odpowiednio dla części) w :
dla części nr 2 - Naprawa bocznicy kolejowej WBK z wymianą podkładów w kompleksie Warszawa - Rembertów – zał. nr 2b do umowy,
2) Przedmiarze Robót- Ślepym Kosztorysie:
dla części nr 2 - Naprawa bocznicy kolejowej WBK z wymianą podkładów w kompleksie Warszawa - Rembertów – zał. nr 2b do SWZ,
1. Zamawiający wyznacza termin zebrania, celem przeprowadzenia wizji lokalnej oraz możliwości zadawania pytań dotyczących treści SWZ (odpowiednio dla części):
2) dla części nr 2 - na dzień 12.08.2021 r. o godzinie 09:00 Miejsce zbiórki: ul. Marsa 110, Warszawa - Rembertów
2. Zamawiający nie przewiduje dodatkowych terminów na przeprowadzenie wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45234000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy kolei i systemów transportu
4.5.5.) Wartość części: 246607,34 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. REMONT BUDYNKU NR 167 WARSZAWA - WESOŁA1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawarto (odpowiednio dla części) w :
1) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót
dla części 3 - Remont budynku nr 167 w kompleksie Warszawa – Wesoła – zał. nr 2c do umowy,
2) Przedmiarze Robót- Ślepym Kosztorysie:
dla części 3 - Remont budynku nr 167 w kompleksie Warszawa – Wesoła – zał. nr 2c do SWZ,
1. Zamawiający wyznacza termin zebrania, celem przeprowadzenia wizji lokalnej oraz możliwości zadawania pytań dotyczących treści SWZ (odpowiednio dla części):
3) dla części nr 3na dzień 12.08.2021 r. o godzinie 09:00 Miejsce zbiórki: ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła
2. Zamawiający nie przewiduje dodatkowych terminów na przeprowadzenie wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 16229,02 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie wniesiono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292877,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332353,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292877,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROTOR Artur Wierbiłowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5320002842
7.3.3) Ulica: ul. Liściasta 8
7.3.4) Miejscowość: Józefów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-410
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292877,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie wniesiono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |