Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Krotoszyn w 2021 r.
MIASTO I GMINA KROTOSZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186365
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186365/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 08:43
- Lokalizacja
- Krotoszyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1a1dc2e-fb3f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6211693428
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186365 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Krotoszyn w 2021 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA KROTOSZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854872
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kołłątaja 7
1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 722 74 54
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krotoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.krotoszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl; https://www.bip.um.krotoszyn.pl/m,4568,ogloszenia-o-zamowieniach-publicznych.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Krotoszyn w 2021 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1a1dc2e-fb3f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186365
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003541/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Krotoszyn w 2021 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146674/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 296859,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Krotoszyn w 2021 r. Poszczególne rodzaje robót określa przedmiar robót/kosztorys ofertowy stanowiące zał. nr 1 do SWZ. Podane w kosztorysie zakresy poszczególnych rodzajów robót są zakresami szacunkowymi, ustalonymi w oparciu o remonty cząstkowe dróg przeprowadzone w roku ubiegłym. Wyliczona na tej podstawie wartość oferty służy do porównania ofert w kryterium cenowym. Rozliczenie wykonanych robót następować będzie na podstawie obmiarów powykonawczych wg cen jednostkowych zawartych w kosztorysie ofertowym.
Wykonawca zobowiązany jest do :
- wykonania remontów cząstkowych zgodnie z pisemnym wykazem jaki zostanie mu przekazany przez Zamawiającego,
- Wykonawca w terminie najpóźniej 7 dni od otrzymania pisemnego zlecenia musi przystąpić do wykonywania prac remontowych, chyba że warunki pogodowe uniemożliwią podjęcie prac. O postępie prac należy na bieżąco informować Zamawiającego,
- Wykonawca bez zgody Zamawiającego nie może przerwać prac remontowych, chyba że warunki pogodowe uniemożliwiają prowadzenie prac,
- Wykonawca zobowiązany jest do oznaczenia numerem (farbą) wykonanej łaty asfaltowej, łaty nie oznaczone numerem nie będą brane pod uwagę podczas dokonywania odbioru robót,
- jeśli wystąpi nagła awaria Wykonawca zobowiązany jest w ciągu 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia przystąpić do prac remontowych,
- przed wykonaniem prac na polecenie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest przedstawić szacunkowy kosztorys,
- bez zgody Zamawiającego Wykonawca nie może zwiększyć zakresu prac jaki został mu wcześniej przedstawiony,
- Wykonawca w ciągu 7 dni od zakończenia każdego zakresu prac przedstawionych w wykazie musi Zamawiającemu przedłożyć zestawienie wykonanych robót wraz z ich kosztem,
- wykaz wykonanych prac musi zawierać: numer łaty, lokalizację łaty, powierzchnię łaty.
- odpowiedzialność za organizację ruchu oraz za szkody wynikłe z prowadzonych prac na remontowanym odcinku ponosi Wykonawca,
- za wszelkie wynikłe szkody związane z niewykonaniem prac remontowych
w terminie odpowiedzialność finansową ponosi Wykonawca.
Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia, tj. remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej z mechanicznym obcięciem krawędzi nawierzchni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225655,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249597,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225655,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gembiak-Mikstacki Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250446498
7.3.3) Ulica: Transportowa 3
7.3.4) Miejscowość: Krotoszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 63-700
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225655,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-15| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |