Zapewnienie sieci światłowodowej dla podłączenia nowych kamer monitoringu miejskiego do sieci miejskiej oraz zapewnienie ciągłości transmisji danych przez wybudowaną w ramach zamówienia sieć
Miasto Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186361
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186361/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-09-21 08:42
- Lokalizacja
- Józefów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-659260e6-0707-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5320016896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186361 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewnienie sieci światłowodowej dla podłączenia nowych kamer monitoringu miejskiego do sieci miejskiej oraz zapewnienie ciągłości transmisji danych przez wybudowaną w ramach zamówienia sieć
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jozefow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zapewnienie sieci światłowodowej dla podłączenia nowych kamer monitoringu miejskiego do sieci miejskiej oraz zapewnienie ciągłości transmisji danych przez wybudowaną w ramach zamówienia sieć2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-659260e6-0707-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186361
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002605/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Rozbudowa systemu monitoringu miejskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168685/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.49.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 47000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Zapewnienie sieci światłowodowej dla podłączenia nowych kamer monitoringu miejskiego do światłowodowej sieci miejskiej – do tzw. punktów styku miejskiej sieci światłowodowej, dla siedmiu lokalizacji punktów kamerowych PK:
Lokalizacje PK zgodnie z dokumentacją projektową „Rozbudowa monitoringu miejskiego w Józefowie”.
II. Po wybudowaniu podłączeń kamer oraz wykonaniu rozbudowy systemu monitoringu
(pkt. I ppkt. 10) Wykonawca podłączeń kamer zapewni usługi transmisji danych przez wybudowaną sieć światłowodową (minimum 100 Mbps)
4.5.3.) Główny kod CPV: 64210000-1 - Usługi telefoniczne i przesyłu danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |