„Roboty bitumiczne na drogach powiatowych Powiatu Strzeleckiego w roku 2021 – Etap 1 – zamówienie wynikające z art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp”.
POWIAT STRZELECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186015
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186015/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 14:43
- Lokalizacja
- Strzelce Opolskie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9337cb70-ef88-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7561812928
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186015 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty bitumiczne na drogach powiatowych Powiatu Strzeleckiego w roku 2021 – Etap 1 – zamówienie wynikające z art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT STRZELECKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacyjny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412651
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jordanowska 2
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774401755
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatstrzelecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatstrzelecki.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Roboty bitumiczne na drogach powiatowych Powiatu Strzeleckiego w roku 2021 – Etap 1 – zamówienie wynikające z art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9337cb70-ef88-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186015
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001994/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Roboty bitumiczne na drogach powiatowych Powiatu Strzeleckiego w roku 2021 - Etap 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159750/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
1.Zamówienie podstawowe zostało udzielone na podstawie zamówienia publicznego realizowanego w trybie podstawowym.2.Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego.3.Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych zamówień jak w zamówieniu podstawowym, o którym mowa w pkt1) i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego.4.Zamówienie zostanie udzielone w terminie nie przekraczającym okresu 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy.5.Szacunkowa wartość zamówienia stanowi nie więcej niż 50% wartości zamówieniapodstawowego.6.Zaproszenie do negocjacji zostanie przekazane dotychczasowemu Wykonawcy zamówienia podstawowego.7.Zakres robót obejmuje wykonanie dodatkowego odcinka drogi powiatowej 1472 O Leśnica - Krasowa zgodnie z przedmiarami robót.8.Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 1 w zw. art. 214 ust.1pkt.7 ustawy Pzp
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: OR.272.14.2021.KK
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.14.2021.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191889,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Niniejsze zamówienie dotyczy robót wynikających z art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp do umowy nr 252/2021 z dnia 18.03.2021 r., oraz § 6 ust. 5 w/w umowy „Zamawiający dopuszcza możliwość udzielania Wykonawcy, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w trybie określonym w art. 214 ust. 1 pkt. 7 Pzp., stanowiącego nie więcej niż 50 % wartości zamówienia podstawowego”.
Zadanie zlokalizowane jest w ciągu drogi powiatowej 1472 O Leśnica – Krasowa”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na wysłane w dniu 25.08.2021 r. Zaproszenie do udziału w postępowaniu Wykonawca zaproponował cenę wykonania przedmiotu zamówienia na kwotę: 340.108,33 zł. W negocjacjach ustnych przeprowadzonych w dniu 02.09.2021 r. Wykonawca podtrzymał cenę. Zamawiający nie posiada brakujących środków na realizacje zadania.| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |