Remont dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Kolskiego
Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187331
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187331/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 13:37
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4abda38e-00b7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6661772234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
5 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNAKoło, PL · lot 0
140 457,39 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNAKoło, PL · lot 1
135 669 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNAKoło, PL · lot 2
111 347,47 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNAKoło, PL · lot 3
137 966,03 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNAKoło, PL · lot 4
91 969,56 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187331 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Kolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311022989
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 200
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632610576
1.5.8.) Numer faksu: 632610576
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dt@pzdkolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdkolo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Kolskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4abda38e-00b7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187331
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002092/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Kolskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153729/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.TPBN.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 696557,61 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 566307,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. CZĘŚĆ 1: GMINA CHODÓWa) Remont drogi powiatowej nr 3413P w m. Długie
1) roboty pomiarowe – 0,590 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm– 40,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 2 360,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 236,00 t,
5) uzupełnienie poboczy wraz z profilowaniem i zagęszczeniem, grubość w-wy średnio 10 cm - 885,00m2
b) Remont drogi powiatowej nr 3411P w m. Dzierzbice
1) roboty pomiarowe – 0,180 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 55,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 990,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 99,00 t,
5) uzupełnienie poboczy wraz z profilowaniem i zagęszczeniem, grubość w-wy średnio 10 cm - 270,00m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 149512,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II. CZĘŚĆ 2: GMINA GRZEGORZEWa) Remont drogi powiatowej nr 3434P w m. Borysławice Zamkowe
1) roboty pomiarowe – 0,600 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 40,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 3 000,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 300,00 t,
5) uzupełnienie poboczy gruntem z dowozu – 900,00m2
6) odtworzenie rowu do głębokości 60cm poprzez wykopanie rowu wraz z wyprofilowaniem skarp i dna oraz wywozem nadmiaru gruntu – 1200 mb
7) wykonanie przepustu d=300mm SN8 dł. 8m poprzecznie do korony drogi z rozbiórką konstrukcji nawierzchni i pobocza ich odtworzeniem oraz robotami ziemnymi bez ścianek czołowych - 1 (ryczałt)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 149937,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
III. CZĘŚĆ 3 KOŁOa) Remont drogi powiatowej nr 3205P ul. Toruńska w Kole
1) roboty pomiarowe – 0,580 km
2) mechaniczne frezowanie profilujące nawierzchni asfaltowej z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 2 494,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 2 494,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR3, AC11S grubości średniej 4 cm – 249,40 t,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 147852,15 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
IV. CZĘŚĆ 4 GMINA OSIEK MAŁYa) Remont drogi powiatowej nr 3206P w m. Łuczywno
1) roboty pomiarowe – 0,530 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 55,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 2 915,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 291,50 t,
5) uzupełnienie poboczy wraz z profilowaniem i zagęszczeniem, grubość w-wy średnio 10 cm – 795,00 m2
b) Remont drogi powiatowej nr 3206P w m. Drzewce
1) roboty pomiarowe – 0,090 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 55,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 495,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 49,50 t,
5) uzupełnienie poboczy gruntem z dowozu – 135,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 149438,85 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 5 GMINA PRZEDECZa) Remont drogi powiatowej nr 3406P w m. Katarzyna
1) roboty pomiarowe – 0,440 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 52,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 2 288,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 228,80 t,
6) uzupełnienie poboczy gruntem z dowozu – 660,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 99816,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140457,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143934,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140457,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 666-10-04-943
7.3.3) Ulica: ul. Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140457,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135669,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158424,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135669,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych S. A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 666-10-04-943
7.3.3) Ulica: ul. Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135669,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 111347,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169018,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 111347,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 666-10-04-943
7.3.3) Ulica: ul. Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111347,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137966,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146053,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137966,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 666-10-04-943
7.3.3) Ulica: ul. Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137966,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91969,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103720,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91969,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 666-10-04-943
7.3.3) Ulica: ul. Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91969,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |