„Remont w Obwodzie Drogowym w Koluszkach polegający na wymianie wrót i okien w budynku warsztatowo-garażowym oraz zaadaptowaniu pomieszczenia piwnicy dla potrzeb archiwum w budynku administracyjnym ”
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186433
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186433/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 09:13
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9335b921-ff50-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7262276617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186433 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont w Obwodzie Drogowym w Koluszkach polegający na wymianie wrót i okien w budynku warsztatowo-garażowym oraz zaadaptowaniu pomieszczenia piwnicy dla potrzeb archiwum w budynku administracyjnym ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.3.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470850645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: AL. PIŁSUDSKIEGO 12
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-051
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.lodz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi w imieniu samorządu województwa łódzkiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont w Obwodzie Drogowym w Koluszkach polegający na wymianie wrót i okien w budynku warsztatowo-garażowym oraz zaadaptowaniu pomieszczenia piwnicy dla potrzeb archiwum w budynku administracyjnym ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9335b921-ff50-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186433
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000505/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wymiana wrót i okien w budynku warsztatowo-garażowym w Obwodzie Drogowym w Koluszkach oraz remont pomieszczenia w piwnicy dla potrzeb archiwum
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151994/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W poprzednim postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym żaden Wykonawca nie złożył oferty, w związku z czym zamawiający wszczyna postępowanie w trybie wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a98cb0dc-d7ee-11eb-b885-f28f91688073
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.352.37.2021.WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151157,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont w Obwodzie Drogowym w Koluszkach polegający na wymianie wrót i okien w budynku warsztatowo-garażowym oraz zaadaptowaniu pomieszczenia piwnicy dla potrzeb archiwum w budynku administracyjnym.
Remont elewacji obejmuje:
• demontaż istniejących wrót metalowych rozwieranych oraz drzwi metalowych wraz z metalowymi elementami (ościeżnice, okna metalowe)
• poszerzenie otworu z 3,10 do 4,0 m poprzez skucie muru z gazobetonu (2 wrót)
• zwężenie jednostronne otworów drzwiowych – 3 szt. poprzez wklejenie prętów stalowych do ościeży i zabetonowanie
• wykucie gniazda o głębokości 10 cm i wysokości 25 cm przy wrotach 2,5 m.
• zamurowanie części otworów okiennych, obustronne otynkowanie ściany i ościeży, zamurowanie otworów okiennych w łączniku od strony zachodniej, wymiana okien w łączniku na jednoramowe z pcv,
• montaż nadproży prefabrykowanych typu L19,
• montaż wrót segmentowych, drzwi metalowych,
• montaż pustaków szklanych,
• montaż parapetów,
• demontaż rynny od strony wschodniej i montaż nowej rynny
• uzupełnienie tynków ściennych zewnętrznych – przyjęto 20 % powierzchni zewnętrznej ścian, oczyszczenie elementów metalowych (drabiny, kraty, uchwyty lamp itp.) i pomalowanie elewacji wg projektu.
Adaptacja pomieszczenia piwnicznego na archiwum wymaga następujących prac budowlanych:
• skucie dwóch pochylni przy drzwiach
• ułożenie folii rozdzielającej na powierzchni podłogi
• ułożenie taśmy dylatacyjnej przy ścianach i słupie
• wykonanie wylewki betonowej z betonu towarowego klasy C 25/30 wykonanie warstwy utwardzającej z żywicy epoksydowej montaż listw przyściennych z pcv
• wykonanie obudowy istniejących przewodów instalacyjnych za pomocą stelażu wypełnionego przezierną folią wodoszczelną lub poliwęglanem
• malowanie ścian i sufitów z wyrównaniem i przygotowaniem podłoża
• montaż klimatyzatorów zapewniających komfort klimatyczny
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199989,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199989,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199989,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "DROMED" Rospędek, Więckowski Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590445972
7.3.3) Ulica: Leśna 11
7.3.4) Miejscowość: Opoczno
7.3.5) Kod pocztowy: 26-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199989,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |