Budowa hali pneumatycznej wraz z budową kontenera technicznego przy Arenie Ożarów w Kręczkach Gmina Ożarów Mazowiecki.
Gmina Ożarów Mazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186492
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186492/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 09:33
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82930fd5-0fac-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1181766202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186492 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali pneumatycznej wraz z budową kontenera technicznego przy Arenie Ożarów w Kręczkach Gmina Ożarów Mazowiecki.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ożarów Mazowiecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 731 32 00
1.5.8.) Numer faksu: 22 722 18 87
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@ozarow-mazowiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozarow-mazowiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ozarow-mazowiecki.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali pneumatycznej wraz z budową kontenera technicznego przy Arenie Ożarów w Kręczkach Gmina Ożarów Mazowiecki.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82930fd5-0fac-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186492
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002071/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Budowa hali pneumatycznej stanowiącej tymczasowe zadaszenie boiska ze sztuczną nawierzchnią wraz z budową kontenera technicznego przy Arenie Ożarów w Kręczkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172073/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.47.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2380061,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem zamówienia budowa hali pneumatycznej stanowiącej tymczasowe zadaszenie boiska ze sztuczną nawierzchnią wraz z budową kontenera technicznego przy Arenie Ożarów w Kręczkach.
W zakresie robót budowlanych obejmujących niniejsze zadanie są m.in.:
- roboty przygotowawcze i ziemne,
- rozbiórka nawierzchni z kostki, obrzeży i ław betonowych,
- wykonanie płyt żelbetowych pod wejścia oraz pod kontener techniczny,
- wykonanie nawierzchni z kostki betonowej,
- rozbiórka elementów ogrodzeń,
- wykonanie kotwienia powłoki pneumatycznej,
- budowa kontenera technicznego,
- dostawa i montaż hali pneumatycznej wraz z osprzętem,
- roboty związane z zasileniem w energię elektryczną i oświetleniem hali.
Podstawowe charakterystyczne parametry obiektu:
- powierzchnia zadaszenia – 9280 m²
- kubatura zadaszenia – 148.500 m³
- powierzchnia zabudowy kontenera technicznego – 133,9 m²
- kubatura kontenera technicznego – 522,29 m³.
3 Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku Nr 1 do SWZ,
na który składa się:
- Projekt architektoniczno-budowlany,
- Projekt budowlany – branża elektryczna,
- Projekt wykonawczy,
- Projekt zagospodarowania terenu,
- Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
- Przedmiary robót.
4 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje także:
- obsługę geodezyjną w zakresie niezbędnym do realizacji przedmiotu zamówienia,
- wykonanie geodezyjnej dokumentacji powykonawczej,
- oraz wszystkie elementy wymienione w dowolnej części opracowań składających się na załącznik Nr 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), a mających wpływ na cenę ofertową przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45217000-1 - Roboty budowlane w zakresie obiektów nadmuchiwanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi dokumentacja projektowa jest wadliwy.Analiza wniosków złożonych przez wykonawców o wyjaśnienie treści SWZ, pokazała, że należy wykonać nową dokumentację zamienną na zasadach równego traktowania wszystkich wykonawców.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 6, w związku z art. 256 ustawy Prawo zamówień publicznych ponieważ obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |