Przebudowa przejść dla pieszych w Krośnie na ulicach: Legionów (nr P1986R) (km 0+893; km 0+979) i Wisłocza (nr G119584R) (km 0+107)
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186082
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 15:11
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05f7c0ed-f5e9-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186082 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przejść dla pieszych w Krośnie na ulicach: Legionów (nr P1986R) (km 0+893; km 0+979) i Wisłocza (nr G119584R) (km 0+107)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa przejść dla pieszych w Krośnie na ulicach: Legionów (nr P1986R) (km 0+893; km 0+979) i Wisłocza (nr G119584R) (km 0+107)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05f7c0ed-f5e9-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004015/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.46 Przebudowa przejść dla pieszych w Krośnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138648/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.69.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa trzech przejść dla pieszych znajdujących się w miejscu szczególnie obciążonym ruchem pieszych:
Przejście dla pieszych nr 1 ul. Legionów (zlokalizowane od strony Miejskiego Ośrodka Sportu):
1. Wykonanie dokumentacji technicznej.
2. Wyniesienie tarczy skrzyżowania ulic: Legionów – Wisłocza
3. Wyznaczenie nowej lokalizacji przejścia z wykorzystaniem wyspy kanalizującej.
4. Doświetlenie rejonu przejścia dla pieszych, dojścia do przejścia i stref oczekiwania zgodnie z Wytycznymi projektowania infrastruktury dla pieszych Część 4: Projektowanie oświetlenia przejść dla pieszych (WR-D-41-4).
5. Przystosowanie przejścia do potrzeb osób niewidzących (montaż kostki dotykowej).
6. Montaż znaków aktywnych.
7. Wykonanie nowej organizacji ruchu (oznakowanie pionowe i poziome).
Przejście dla pieszych nr 2 ul. Wisłocza (zlokalizowane przy skrzyżowaniu dróg):
1. Wykonanie dokumentacji technicznej.
2. Wyniesienie tarczy skrzyżowania ulic: Legionów – Wisłocza
3. Wyznaczenie nowej lokalizacji przejścia z wykorzystaniem wyspy kanalizującej.
4. Doświetlenie rejonu przejścia dla pieszych, dojścia do przejścia i stref oczekiwania zgodnie z Wytycznymi projektowania infrastruktury dla pieszych Część 4: Projektowanie oświetlenia przejść dla pieszych (WR-D-41-4).
5. Przystosowanie przejścia do potrzeb osób niewidzących (montaż kostki dotykowej).
6. Montaż znaków aktywnych.
7. Wykonanie nowej organizacji ruchu (oznakowanie pionowe i poziome).
Przejście dla pieszych nr 3/ ul. Legionów (zlokalizowane od strony bazaru):
1. Wykonanie dokumentacji technicznej.
2. Wyniesienie tarczy skrzyżowania ulic: Legionów – Wisłocza
3. Wyznaczenie nowej lokalizacji przejścia z wykorzystaniem wyspy kanalizującej.
4. Doświetlenie rejonu przejścia dla pieszych, dojścia do przejścia i stref oczekiwania zgodnie z Wytycznymi projektowania infrastruktury dla pieszych Część 4: Projektowanie oświetlenia przejść dla pieszych (WR-D-41-4).
5. Przystosowanie przejścia do potrzeb osób niewidzących (montaż kostki dotykowej).
6. Montaż znaków aktywnych.
7. Wykonanie nowej organizacji ruchu (oznakowanie pionowe i poziome).
Zakres zadania obejmuje również usuniecie (przesadzenie) roślin ograniczających widoczność na skrzyżowaniu.
II. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Pzp oraz art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę następujących osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia - wykonywanie prac fizycznych związanych z robotami budowlanymi, a w szczególności roboty: ciesielskie, betoniarskie, zbrojarskie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992100-8 - Podświetlane znaki drogowe
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 559900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1033264,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 559900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARMANCO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842641464
7.3.3) Ulica: ul. Lwowska 17
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 559900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 280 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |