Bieżąca konserwacja dróg leśnych w Nadleśnictwie Górowo Iławeckie w 2021 r.
NADLEŚNICTWO GÓROWO IŁAWECKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186592
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 10:05
- Lokalizacja
- Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44c259df-0bd5-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7430006061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186592 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżąca konserwacja dróg leśnych w Nadleśnictwie Górowo Iławeckie w 2021 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO GÓROWO IŁAWECKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510022290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: UL. GENERAŁA SIKORSKIEGO 30A
1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gorowo@olsztyn.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorowo-ilaweckie.olsztyn.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_gorowoilaweckie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżąca konserwacja dróg leśnych w Nadleśnictwie Górowo Iławeckie w 2021 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44c259df-0bd5-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169856/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na bieżącej konserwacji dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Górowo Iławeckie w 2021 r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie robót ziemnych związanych z naprawą ubytków w nawierzchni dróg leśnych o nawierzchni gruntowej lub wzmocnionej kruszywem. Ubytki w nawierzchni należy uzupełnić kruszywem łamanym o frakcji 0-31,5 mm oraz zagęścić przy użyciu walca statycznego samojezdnego. Uzupełnienie należy wykonać w taki sposób, aby po zagęszczeniu kruszywa powierzchnia uzupełniana była równo z powierzchnią nawierzchni drogi. Głębokość wyboi w drogach – średnio 7 cm.
Wykonanie 1m2 bieżącej konserwacji dróg leśnych zawiera:
- robociznę
- zakup i dostarczenie kruszywa łamanego o frakcji 0-31,5 mm
- wodę
- materiały pomocnicze
- pracę walca statycznego samojezdnego
Realizacja przedmiotu umowy następować będzie sukcesywnie na podstawie pisemnych zleceń określających zakres robót, miejsce i termin realizacji, przekazywanych Wykonawcy przez przedstawiciela Zamawiającego w formie pisemnej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.
W zakres prac wchodzą wszystkie prace, usługi i materiały konieczne do wykonania robót, które mają być wykonane w ramach umowy. Zakres robót wskazany w opisie przedmiotu zamówienia jest szacunkowy, warunki zmiany szacunkowej ilości robót zawiera projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 ust. 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.Zgodnie z art. 254 ust 2) postępowanie o udzielenie zamówienia kończy się unieważnieniem postępowania.
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |