„Remont Stadionu Miejskiego w Świdniku”
Gmina Miejska Świdnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186829
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186829/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-21 11:16
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53ee73d8-ef6a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7122904551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186829 z dnia 2021-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont Stadionu Miejskiego w Świdniku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Świdnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019359
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@e-swidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umswidnik.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umswidnik.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont Stadionu Miejskiego w Świdniku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53ee73d8-ef6a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186829
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004073/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Remont Stadionu Miejskiego w Świdniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128728/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZP-Z 271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn: „Remont Stadionu Miejskiego w Świdniku”.
3.2 Przedmiot zamówienia przewiduje:
Dostawę i montaż płyty poliwęglanowej łukowej na daszku – 1 szt,
Malowanie konstrukcji wsporczej stalowej dwóch daszków – 25,50 m2,
Wzmocnienie konstrukcji daszków poprzez montaż dodatkowych łączników – 34 szt,
Montaż membrany uszczelniającej styk daszków ze ścianą – 7,50 m2,
Wykonanie opaski z kostki betonowej przy budynku głównym – 32,50m2
Naprawę zapadniętej nawierzchni z kostki betonowej – 70 m2,
Skucie tynków (różne rodzaje i grubości) na ścianach murowanych i elementach żelbetowych – 335,20 m2,
Skucie tynków cementowych o gr. do 5mm na elementach żelbetowych – 8,80 m2,
Naprawa uszkodzonych fragmentów konstrukcji żelbetowych – 50 szt,
Skucie warstwy spadkowej z zaprawy cementowej na żelbetowych trybunach – 309,10 m2,
Wykonanie warstwy kontaktowej na powierzchni elementów żelbetowych – 322,90 m2,
Wykonanie warstwy spadkowej na żelbetowych trybunach – 309,10 m2,
Wykonanie tynku drobnoziarnistą szpachlówką do betonu – 8,80 m2,
Wywóz gruzu – 7,10 m3,
Mocowanie siatki stalowej tynkarskiej – 33,52 m2,
Wykonanie tynków cem.-wap. – 335,20 m2,
Malowanie tynków – 335,20 m2,
Naprawa popękanej obudowy z płyt gipsowo-kartonowych – 1 komplet,
Demontaż mocowania kamer i ponowny montaż kamer – 6 kamer,
Naprawa linii mikrofonowej – komplet,
Naprawa kamery nr 22 – 1 szt,
Wymiana napędu do furt obrotowych – 2 szt,
Rusztowania niezbędne do wykonania wszystkich robót – 1 komplet.
3.3 Opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Przedmiar robót,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
3.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w kosztorysie ofertowym (załącznik nr 4 do SWZ) i szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (załącznik nr 5 do SWZ). Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w sytuacji, gdyby w dokumentacji projektowej lub SSTWiOR, a więc w dokumentach opisującym przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występującym w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne". Zgodnie z art. 101 ust. 5 Pzp wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262300-4 - Betonowanie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442110-1 - Malowanie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146887,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 217262,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146887,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADABUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462647717
7.3.3) Ulica: Inżynierska 8
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-484
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146887,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2021-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |